VÕNGETEL PÕHINEV MEDITSIIN

​​

L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK EDULOOD


Terapeut: Ülle Toomeoja
I osa – EMOTSIONAALNE ja VAIMNE TASAND
ARMASTUS, ANDESTUS, VIHA, VIHKAMINE ja RÕÕMUTUNNE

Lahutasin 9 aastat tagasi oma abielu. Mind jäeti maha kahe väikese lapsega. Minu abikaasa läks minu parima sõbranna juurde elama. Ma ei suutnud neile andestada. Vihkasin neid mõlemaid. 
Minu ema soovitas minna L.I.F.E. teraapiasse. Ilma minust midagi eelnevalt teadmata oskas terapeut esimesel kohtumisel ütelda, et mul on probleem armastuse ja andestusega. Terapeut väitis, et peab oluliseks esimesel seansil just nende probleemidega tegeleda. 
Peale seanssi tundsin ennast väsinuna ja läksin kodus kohe magama. Hommikul ärgates nutsin ja peale seda tundsin kergendustunnet. Midagi minus oli muutunud. Tundsin armastust ja soovisin seda jagada. Sama päeva õhtul helistasin oma eks-abikaasale ja sõbrannale. Ütlesin, et ma armastan neid mõlemaid ja soovisin neile kõike parimat. 
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu  viha ja vihkamist ja rõõmutunnet.
Peale seda ma hakkasin suhtlema inimestega ja leidsin endale uusi sõbrannasid. Hakkasin tundma rõõmu pisiasjadest nagu ilus ilm, hea söök jne. 
Anita, 45 aastane, Syracuse NY.


HIRM, VAIMNE JA FÜÜSILINE VÄGIVALD

Olen ärinaine (oman 200-pealist karja) ja mul on 4 last (18-, 16-, 14-, 12 aastane). Perele elatise teenimine ja vastutus oli minu õlgadel. Minu mees oli alkohoolik. Ta peksis mind ja lapsi. Me kõik elasime vaimse terrori ja hirmu all. Mul oli lootusetuse tunne ja ma ei suutnud midagi muuta oma elus. Minu naaber soovitas mul minna Ülle Toomeoja juurde L.I.F.E. teraapiasse.
Peale seanssi läksin koju ja olin väga väsinud. Puhkasin mitu päeva. Peale kolmandat päeva tundsin endas uut energiat ja soovi oma elu kardinaalselt muuta. Ma ei tahtnud enam elada koos oma abikaasaga. Samuti ma ei kartnud enam teda. Olin valmis võitlema enda ja oma laste nimel. Samal nädalal ma palkasin endale juristi lahutuse teostamiseks. Lahutusprotsess võttis kaua aega ja oli väga stressirikas (mina ja lapsed olime peale mehe peksmisi haiglas). Sel ajal mina ja lapsed käisime iga kuu teraapias L.I.F.E. seadme tasakaalustavaid vibratsioone saamas (hirmud, emotsionaalsed traumad, füüsiline ja vaimne vägivald). 
Nüüd on sellest ajast möödas üks aasta. Mina ja lapsed oleme terapeudile väga tänulikud. Lõpuks peale pikki aastaid tunnen ennast õnneliku ja vabana. Lisaks sellele on minu äri edenenud ja sissetulek suurenenud.
Michele, 47 aastane, Syracuse NY


ENESEHINNANG, VIHKAMINE, ARMASTUS, HIRM, USALDUS, RÕÕMUTUNNE

Peale 15 aastat kestnud abielu lahutust olin ma meessoos väga pettunud. Ma ei sallinud mehi ja lükkasin tagasi kõik lähenemiskatsed. Tundsin ennast õnnetu ja üksikuna. Minu enesehinnang oli väga madal. 
Kuulsin L.I.F.E. teraapiast teistelt holistilistelt terapeutidelt ja otsustasin minna Ülle juurde. 
Esimesel seansil tasakaalustati L.I.F.E. seadmega minu emotsionaalset seisundit (enesehinnang, vihkamine, armastus).
Paar päeva peale L.I.F.E. seanssi tundsin nagu raskus oleks õlgadelt maha võetud. Tundsin kergustunnet südames ja laulsin. Ma ei mäletagi, millal ma viimati laulsin. Nädal hiljem tutvusin ma ühe mehega. Hakkasime Internetis kirjutama ja saime kokku. Meil tekkis lähedane suhe. Olin üllatunud, et ma suutsin armuda peale pikki aastaid. 
Teisel seansil tasakaalustati minu hirme, usalduse ja rõõmutunnet.
Tänasel päeval elan koos sama mehega ja olen väga õnnelik. Olen tänulik Üllele ja minu sõpradele, kes juhatasid mind tema juurde.
Charlotte, 52 aastane, Syracuse NY


FÜÜSILINE VÄGIVALD, EMOTSIONAALSED TRAUMAD

Minu 14-aastane poeg kaotas ühel päeval kõnevõime. Ma olin veendunud, et minu poeg on füüsilise vägivalla all kannatanud ja trauma tõttu kaotanud kõnevõime.
Mul soovitati pöörduda Ülle poole L.I.F.E teraapiasse. 
Mõni päev peale esimest seanssi hakkas minu poeg rääkima oma vendadega ja minuga. Alguses rääkis ta vähe. Põhiliselt vastas küsimustele. 
Peale teist seanssi muutus ta aktiivsemaks ja energilisemaks. Alustas ise juttu. 
Peale kolmandat seanssi hakkas poeg viskama nalja, tegema otsuseid, mängima jalgpalli teiste poistega. Isegi õppimine läks tal koolis paremaks. Varem ta eriti ei viitsinud õppida. Samuti paranes tema kontsentreerumisvõime. 
Poja ema June, Syracuse NY


ENESEHINNANG, EMOTSIONAALSED KONFLIKTID, HIRM, ARMASTUS, RÕÕMUTUNNE

Olin väga tagasihoidlik ja minu elukvaliteet kannatas selle all. Ma kartsin inimestega suhelda. Kaotasin kõnevõime, kui keegi küsis midagi minu käest. Ma ei leidnud endale sobivat tööd, mis oleks mulle meele järgi olnud. Enamuse elust olen olnud töötu. 
Otsustasin minna L.I.F.E. teraapiasse. Esimesel seansil sain masina analüüsist teada, et mul on madal enesehinnang ja see on päritud geneetiliselt. Selle tasakaalustamine võttis kaua aega. Terapeut ütles, et ta ei saa enne lõpetada, kui see on tasakaalustatud ning oli valmis minuga kasvõi järgmise hommikuni töötama.   Hommikuni see aega ei võtnud aga selle tasakaalustamisega veetsime kogu esimese seanssi.
Peale seanssi ma tundsin, et soovin oma elu muuta ja mul on selleks energiat. Esimesena otsustasin muuta oma välimust. Ostsin uut stiili riided ja läksin juuksuri juurde. Järgmisena hakkasin aktiivselt tööd otsima automüügi firmades, sest mulle meeldib tegeleda autodega. Leidsin endale sobiva töö.
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu emotsionaalseid konflikte, hirmu, armastuse ja rõõmutunnet.
Peale seda tundsin kergendust, nagu kivi oleks südamelt langenud. Paar nädalat hiljem leidsin endale pruudi. Mul ei ole tõsist suhet varem naistega olnud. Minu elu muutus täielikult.
Olen tänulik Üllele ja räägin ka teistele oma lugu sellest, mis minuga juhtus peale L.I.F.E. seadme seanssi.
John, 30 aastane, Syracuse NY

EMOTSIONAALNE TRAUMA, HIRM, FÜÜSILINE JA PSÜÜHILINE VÄGIVALD

Ma teenisin USA sõjaväes Iraagi sõja ajal. Kannatasin psüühilise traumaseisundi all, mis oli seotud sõjamälestustega. Igal hommikul tööle minnes pidin ma peatama auto 3-4 korda, kuna sõjakoleduste pildid tulid silmade ette. Need pildid tekitasid minus kontrollimatut värisemist ja külmatunnet. Arstid nimetasid seda posttraumaatiliseks stressihäireks (PTSD). Kuulsin, et L.I.F.E terapeut Ülle on Chigagos ja otsustasin minna tema vastuvõtule. 
Peale esimest seanssi järgmisel hommikul, kui ma läksin tööle ei tekkinud mulle enam ühtegi sõjakoleduse nägemust. 
Nüüd on sellest möödas rohkem kui aasta. Sõjakoleduste pilte silme ees ei ole mul enam esinenud.
Mulle  piisas ühest seansist, et need pildid oma mälust täielikult välja saada. 
David, 33 aastane, Chicago IL​


KÕRVADE UNDAMINE

Mul on olnud kõrvadeundamine (tinnitus) viimased kuus aastat ja ma ei ole saanud sellepärast magada. Olen külastanud erinevaid arste ja spetsialiste. Abi ma ei ole saanud. Arstid ütlevad, et ma kujutan seda endale ette  ja mul ei ole viga midagi. Sel aastal minu kõrvade undamine läks suuremaks ning pereliikmed tahtsid mind viia psühhiaatri juurde läbivaatusele. 
Kuulsin oma holistilise arsti käest, et L.I.F.E teraapia kohta ja panin endale aja kirja. 
Peale seanssi vähenes minu kõrvade undamine samal õhtul umbes 70% ja ma sain öösel magada. Olin väga õnnelik selle üle.
Peale seda ma külastasin terapeuti veel paar korda. Peale kolmandat korda minu kõrvade undamine kadus täielikult.
Isabella, 67 aastane, Chicago IL


DEPRESSIOON, EMOTSIONAALSED TRAUMAD, ENESEARMASTUS, RÕÕMUTUNNE, INTUITSIOON, MENTAALSED BLOKID, LAHENDUSTE LEIDMINE, USALDUS 


Mul on olnud depressioon viimased 3 aastat. Olin apaatne – ma ei suutnud midagi teha ega tahtnud kedagi näha. Peale tööd istusin kodus ja põhiliselt magasin. 
Tarvitasin erinevaid ravimeid. Soovituse põhjal pöördusin L.I.F.E. teraapiasse. 
Mõni päev peale esimest seanssi tundsin endas uut energiat. Ma koristasin oma kodu ära. Ja tahtsin midagi huvitavat ette võtta. Otsustasin minna matkale oma sõpradega. Matkal olles ma tundsin kergust ja vabanemise tunnet. Nautisin loodust ja tundsin, et olen osake sellest. Hakkasin iga nädala lõpul võtma ette väikseid loodusmatku.
Peale teist seanssi tekkis mul soov tegeleda kunstiga. Hakkasin joonistama looduspilte. 
Leidsin endale kaks hobi korraga – looduses viibimise ja looduspiltide joonistamine.
Peale kolmandat seanssi tundsin, et ma suudan inimesi võtta nii nagu nad on st. koos positiivsete ja negatiivsete iseloomuomadustega. Samuti leidsin endale rohkem sõpru ja mõttekaaslasi.
Hakkasin aktiivselt osa võtma erinevatest üritustest. 
Ma ei vajanud enam antidepressant ravimeid. 
Olen leidnud endale hobid ja olen õnnelik, et minu elu on muutunud.
Frank, 46 aastane, Syracuse NY


STRESS JA ÜLEVASIMUS

Olen kohaliku vabriku omanik ja direktor. Töötan 12-14 tundi päevas. Vaevlesin energiapuuduse ja üleväsimuse all. Tundsin, et mul on raske teha otsuseid ja leida lahendusi tekkivatele probleemidele. Ma vihastusin kergesti oma töötajate peale, kui nad tegid valesti midagi.
Peale esimest L.I.F.E. seanssi hommikul tööl olles tundsin, et ma ei ärritunud, kui kõik ei kulgenud nii nagu ma soovisin. Vajadusel asusin kohe probleeme lahendama ja suutsin õigeid otsuseid kiiresti vastu võtta. Mulle tundus, et minu energiatase oli mitmekordistunud. Mul oli aega võtta vastu uusi kliente ja nendega tegeleda. Kuna olin muutunud efektiivsemaks ja keskendunumaks, sain suurendada märgatavalt toodete läbimüüki ja vabriku tulusid.
Käin L.I.F.E. teraapias korra kuus, et ennast parimas vormis hoida.
Craig, 42 aastane, Syracuse NY


KLIENTIDE TAGASISIDE


* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE – Kroonilisest stressist ja läbipõlemissündroomist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil
Loe edasi siit 

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne hirmude, foobiate, kurbuse, suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete korral
Loe edasi siit 

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil
Loe edasi siit 

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude ja foobiate korral
Loe edasi siit 

*Esinemishirmu hirmutamine Bioresonantsteraapia ja Biofeedback abil
Loe edasi siit 


II OSA – FÜÜSILINE TASAND 

Bioresonantsteraapiat kasutatakse toetava täiendravina traditsioonilise ravi kõrval.

RINNAVÄHK

Mitu klienti. Vähkkasvajad menopausi eelses eas (2. ja 3. staadium). Klientidel oli kogu rind eemaldatud (mastektoomia). Kliendid said keemiaravi. Mõningatel juhtudel ka hormoonravi ja lühiajalist kiiritusravi.
Paralleelselt traditsioonilise raviga käisid kliendid täiendavaks teraapiaks L.I.F.E bioresonantsteraapia seanssidel.
Esimesed 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 1 nädalase intervalliga ühe kuu vältel. Järgmised 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 2 korda kuus ja hiljem 1 korda kuus. Peale esimest ja teist seanssi kogesid kliendid emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust, rahutunnet ja elutahte kasvu. 
Peale kolmandat seanssi klientide söögiisu ja kehakaal tõusis ning väsimus vähenes. 
Peale neljandat seanssi tundsid kliendid energiataseme märgatavat kasvu. Teise neljast seansist koosneva bioresonantsteraapia tsükli vältel kogesid kliendid märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 3 kuud teraapiat olid enamus klientide analüüsid head (kasvaja, vähirakkude kasv ja levik oli peatunud). Arstide poolt tehtud analüüsid näitasid vererakkude normaalset taset.
Kliendid jäid profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelevalve alla 6 kuust kuni ühe aastani. Peale seda võeti kliendid keemiaravilt maha. 


AJUKASVAJAD

Mitu klienti. Kasvajad eemaldatud kirurgilisel teel. Kasvajad hakkasid uuesti vohama peale operatsiooni. Kliendid said keemiaravi.
Paralleelselt traditsioonilisele ravile käisid kliendid täiendavaks toetusraviks  L.I.F.E bioresonantsteraapia seanssidel. 
Esimesed 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 1 nädalase intervalliga ühe kuu vältel. Järgmised 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 2 korda kuus ja hiljem 1 korda kuus.
Peale esimest ja teist seanssi kogesid kliendid emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust ja elutahte kasvu.
Peale kolmandat seanssi vähenes klientidel peavalu, epilepsiahood ja väsimus.
Peale neljandat seanssi tundsid kliendid energiataseme märgatavat kasvu.
Teise neljast seansist koosneva bioresonantsteraapia tsükli vältel kogesid kliendid märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 2 kuud teraapiat enamus klientidel kasvajate vohamine oli peatatud. Samuti olid peavalu ja epilepsiahood peatatud. 
Kliendid jäid profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelevalve alla 6 kuust kuni ühe aastani. Peale seda võeti kliendid keemiaravilt maha.


LEUKEEMIA (krooniline müeloidne leukeemia)

Klient sai keemiaravi. Paralleelselt traditsioonilisele ravile käis klient täiendavaks toetusraviks L.I.F.E bioresonantsteraapia seanssidel. 
Esimesed 3 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 1 kord kuus.
Peale esimest seanssi koges klient emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust ja elutahte kasvu.
Peale teist seanssi tundis klient energiataseme märgatavat kasvu.
Peale kolmandat seanssi koges klient märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 4. kuud olid kliendi vereanalüüsid head.
Klient jäi profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelvalve alla 1 aastaks.
Peale seda võeti klient keemiaravilt maha.*** Klientide nimed on turvalisuse tõttu asendatud.


AJAKIRJADES ILMUNUD ARTIKLID 
ÜLLE TOOMEOJAST


ELURÕÕM JA TÄNULIKKUS TOOVAD ELUENERGIA JA TERVISE
Ajakiri “Tervis Pluss”, Märts 2018 
Tekst: Liisi Moorasaar-Goercke

LOE EDASI SIIT


KÕIGE TUGEVAMA ENERGIA ANNAB ELURÕÕM
Teksti autor: suhtluskoolitaja, (aja)kirjanik Katrin Aedma
Ajakiri: Tervendaja, Detsember 2016
LOE EDASI SIIT


VÕNGETEGA STRESSIST VABAKS
Ajakiri "Eesti Naine", Jaanuar 2016
Tekst: Krista Kiin  
LOE EDASI SIIT


MIS PEITUB SINU TERVISEHÄDA TAGA TEGELIKULT?
Ajakiri “BUDUAAR”, Kevad 2015
Tekst: Triin Tisler

LOE EDASI SIIT


MIS ON SINU NÕRGAD KOHAD?
Ajakiri "PSÜHHOLOOGIA SINULE", Mai 2013
Tekst: Janika Vaikjärv
LOE EDASI SIIT

INGLISE KEELNE INFORMATSIOON


CLICK HERE 
for the Royal Rife Story. The most incredible true stories ever told about the man who discovered Quantum Energy Medicine:  2 Hrs 12 min.  / FREE TO WATCH.

CLICK HERE 
for more information about frequencies.  Everything is sound (vibration or frequency) including our emotions and stress/ Sound Vibration Creates Form ( David Icke ) : 4 minutes / FREE TO WATCH

CLICK HERE for Royal Rife Video: 9 min. / FREE TO WATCH


RAAMATUD (inglise keelsed)

- Vibrational Medicine for the 21st Century / Gerber, Richard, M.D.

- The Field / the Quest for the Secret Force of the Universe by Lynne McTaggart (2008).

- Life Force, the Scientific Basis: Volume 2 of the Synchronized Universe *Breakthrough Physics of Energy Medicine, Healing, Chi and Quantum consciousness (2009) by Claude Swanson, Ph.D. (Physicist).

- The Quantum World: Quantum Physics for Everyone by Kenneth W. Ford and Diane Goldstein.

- Q uantum Enigma: Physics Encounters Consciousness by Bruce Rosenblum  and Fred Kuttner.

- Energy Medicine: The Scientific Basis by James L. Oschman (June 15, 2000).

- The Quantum Doctor: A Physicist's Guide to Health and Healing by Amit Goswami (Oct.1, 2004)

- The Gerson Therapy / The proven nutritional program for cancer and other illnesses by Charlotte Gerson and Morton Walker, D.P.M.

- The Cancer Cure That Worked: 50 Years of Suppression   At last you can read – THE RIFE REPORT by Barry Lynes (June 1987).


Q & A


How does "QUANTUM Doctor’s" worldview make a difference in their practice of medicine? In contrast to the classical physics worldview in which the world is seen as a mechanical, determined machine, we cannot even make sense of QUANTUM PHYSICS unless we ground it in the primacy of consciousness. Consciousness comes first; it is the ground of all being. Everything else, including matter, is a possibility of consciousness and consciousness chooses out of these possibilities all the events we experience.

- QUANTUM PHYSICS allows us to integrate all the disparate philosophies of the various schools of medicine.

-  QUANTUM thinking enables us to develop a useful taxonomy of disease and healing. This classification we have already developed.

- QUANTUM PHYSICS shows clearly that we choose between disease and healing. We can exercise this choice once we get the hang of Quantum leaping to unity consciousness, the quantum self.

- QUANTUM PHYSICS enables us to understand anomalous phenomena of medicine such as spontaneous healing (as instances of Quantum creativity), distant prayer healing (as instances of Quantum nonlocality), and self-healing and spiritual healing (as downward causation with pure intention).

- QUANTUM PHYSICS even clarifies the role of Allopathic medicine in integral healing

- QUANTUM PHYSICS gives clear guidelines for the doctor-patient relationship (tangled hierarchy).

- QUANTUM PHYSICS clarifies and explains many hitherto mysterious facets of Eastern Medicine (both Chinese and Indian), Chakra Medicine, Homeopathy and Mind-Body Medicine.

What is healthy Quantum Energy Field (QEF)? 100% Innate Healing Power. A strong, coherent Quantum Energy Field makes you feel totally alive and alert and makes you resilient to most environmental stressors. When your QEF is fully functional, the body can cope with most stressors it is exposed to, including toxins in food, low-energy water and electronic pollution (EMFs) from cell phones, computers, wireless technology, etc.

The information-carrying radio waves from EMF-s resonate in same range as biological frequencies and can stimulate your cells’ vibrational receptors on the cell walls, causing a whole cascade of problems that can culminate in fatigue, anxiety, brain tumors and ultimately cancers.

Continuous exposure to EMF-s or low frequency electronic radiation disrupts your body’s high-frequency communication networks like static on a radio, causing confusion, slows downs and energy loss.

What happens when your quantum energy field is overloaded by electromagnetic radiation? After years of accumulated stress from toxins and this direct assault on your energy fields by electronic pollution, the outer two layers of your body’s QEF collapse, reducing your innate healing capacity by 60% to 75%. A collapsed QEF results in sluggishness, fatigue, and sickness.

What is Collapsed Quantum Energy Field (QEF)? 25% Innate Healing Power. A weak or chaotic QEF is like an electrical system with poorly insulated wires or wrongly connected circuits, which cause the system to short circuit or malfunction.

When the body loses innate healing power, it loses immune function and protection against common microbes and pathogens. And getting rid of harmful toxins becomes more difficult so your body starts to store toxins instead of excreting them.

After 30 or 40 years of accumulating toxins, the stress load on the human body becomes overwhelming. Your body gradually loses its ability to produce energy and hold all four layers of its energy field in place.

This leads to more energy loss, toxicity, digestive problems, weight gain, infections, bacteria imbalances, illness and disease.

The first symptoms in this vicious spiral of declining health are feelings of less daily energy, digestive problems, lowered immunity, anxiety and a frequent need for stimulants.

Reference: The Quantum Doctor: A Physicist's Guide to Health and Healing by Amit Goswami (Oct.1, 2004)