VÕNGETEL PÕHINEV MEDITSIIN


L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA EDULOOD


Terapeut: Ülle Toomeoja
I osa – EMOTSIONAALNE ja VAIMNE TASAND
ARMASTUS, ANDESTUS, VIHA, VIHKAMINE ja RÕÕMUTUNNE

Lahutasin 9 aastat tagasi oma abielu. Mind jäeti maha kahe väikese lapsega. Minu abikaasa läks minu parima sõbranna juurde elama. Ma ei suutnud neile andestada. Vihkasin neid mõlemaid. 
Minu ema soovitas minna L.I.F.E. teraapiasse. Ilma minust midagi eelnevalt teadmata oskas terapeut esimesel kohtumisel ütelda, et mul on probleem armastuse ja andestusega. Terapeut väitis, et peab oluliseks esimesel seansil just nende probleemidega tegeleda. 
Peale seanssi tundsin ennast väsinuna ja läksin kodus kohe magama. Hommikul ärgates nutsin ja peale seda tundsin kergendustunnet. Midagi minus oli muutunud. Tundsin armastust ja soovisin seda jagada. Sama päeva õhtul helistasin oma eks-abikaasale ja sõbrannale. Ütlesin, et ma armastan neid mõlemaid ja soovisin neile kõike parimat. 
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu  viha ja vihkamist ja rõõmutunnet.
Peale seda ma hakkasin suhtlema inimestega ja leidsin endale uusi sõbrannasid. Hakkasin tundma rõõmu pisiasjadest nagu ilus ilm, hea söök jne. 
Anita, 45 aastane, Syracuse NY.


HIRM, VAIMNE JA FÜÜSILINE VÄGIVALD

Olen ärinaine (oman 200-pealist karja) ja mul on 4 last (18-, 16-, 14-, 12 aastane). Perele elatise teenimine ja vastutus oli minu õlgadel. Minu mees oli alkohoolik. Ta peksis mind ja lapsi. Me kõik elasime vaimse terrori ja hirmu all. Mul oli lootusetuse tunne ja ma ei suutnud midagi muuta oma elus. Minu naaber soovitas mul minna Ülle Toomeoja juurde L.I.F.E. teraapiasse.
Peale seanssi läksin koju ja olin väga väsinud. Puhkasin mitu päeva. Peale kolmandat päeva tundsin endas uut energiat ja soovi oma elu kardinaalselt muuta. Ma ei tahtnud enam elada koos oma abikaasaga. Samuti ma ei kartnud enam teda. Olin valmis võitlema enda ja oma laste nimel. Samal nädalal ma palkasin endale juristi lahutuse teostamiseks. Lahutusprotsess võttis kaua aega ja oli väga stressirikas (mina ja lapsed olime peale mehe peksmisi haiglas). Sel ajal mina ja lapsed käisime iga kuu teraapias L.I.F.E. seadme tasakaalustavaid vibratsioone saamas (hirmud, emotsionaalsed traumad, füüsiline ja vaimne vägivald). 
Nüüd on sellest ajast möödas üks aasta. Mina ja lapsed oleme terapeudile väga tänulikud. Lõpuks peale pikki aastaid tunnen ennast õnneliku ja vabana. Lisaks sellele on minu äri edenenud ja sissetulek suurenenud.
Michele, 47 aastane, Syracuse NY


ENESEHINNANG, VIHKAMINE, ARMASTUS, HIRM, USALDUS, RÕÕMUTUNNE

Peale 15 aastat kestnud abielu lahutust olin ma meessoos väga pettunud. Ma ei sallinud mehi ja lükkasin tagasi kõik lähenemiskatsed. Tundsin ennast õnnetu ja üksikuna. Minu enesehinnang oli väga madal. 
Kuulsin L.I.F.E. teraapiast teistelt holistilistelt terapeutidelt ja otsustasin minna Ülle juurde. 
Esimesel seansil tasakaalustati L.I.F.E. seadmega minu emotsionaalset seisundit (enesehinnang, vihkamine, armastus).
Paar päeva peale L.I.F.E. seanssi tundsin nagu raskus oleks õlgadelt maha võetud. Tundsin kergustunnet südames ja laulsin. Ma ei mäletagi, millal ma viimati laulsin. Nädal hiljem tutvusin ma ühe mehega. Hakkasime Internetis kirjutama ja saime kokku. Meil tekkis lähedane suhe. Olin üllatunud, et ma suutsin armuda peale pikki aastaid. 
Teisel seansil tasakaalustati minu hirme, usalduse ja rõõmutunnet.
Tänasel päeval elan koos sama mehega ja olen väga õnnelik. Olen tänulik Üllele ja minu sõpradele, kes juhatasid mind tema juurde.
Charlotte, 52 aastane, Syracuse NY


FÜÜSILINE VÄGIVALD, EMOTSIONAALSED TRAUMAD

Minu 14-aastane poeg kaotas ühel päeval kõnevõime. Ma olin veendunud, et minu poeg on füüsilise vägivalla all kannatanud ja trauma tõttu kaotanud kõnevõime.
Mul soovitati pöörduda Ülle poole L.I.F.E teraapiasse. 
Mõni päev peale esimest seanssi hakkas minu poeg rääkima oma vendadega ja minuga. Alguses rääkis ta vähe. Põhiliselt vastas küsimustele. 
Peale teist seanssi muutus ta aktiivsemaks ja energilisemaks. Alustas ise juttu. 
Peale kolmandat seanssi hakkas poeg viskama nalja, tegema otsuseid, mängima jalgpalli teiste poistega. Isegi õppimine läks tal koolis paremaks. Varem ta eriti ei viitsinud õppida. Samuti paranes tema kontsentreerumisvõime. 
Poja ema June, Syracuse NY


ENESEHINNANG, EMOTSIONAALSED KONFLIKTID, HIRM, ARMASTUS, RÕÕMUTUNNE

Olin väga tagasihoidlik ja minu elukvaliteet kannatas selle all. Ma kartsin inimestega suhelda. Kaotasin kõnevõime, kui keegi küsis midagi minu käest. Ma ei leidnud endale sobivat tööd, mis oleks mulle meele järgi olnud. Enamuse elust olen olnud töötu. 
Otsustasin minna L.I.F.E. teraapiasse. Esimesel seansil sain masina analüüsist teada, et mul on madal enesehinnang ja see on päritud geneetiliselt. Selle tasakaalustamine võttis kaua aega. Terapeut ütles, et ta ei saa enne lõpetada, kui see on tasakaalustatud ning oli valmis minuga kasvõi järgmise hommikuni töötama.   Hommikuni see aega ei võtnud aga selle tasakaalustamisega veetsime kogu esimese seanssi.
Peale seanssi ma tundsin, et soovin oma elu muuta ja mul on selleks energiat. Esimesena otsustasin muuta oma välimust. Ostsin uut stiili riided ja läksin juuksuri juurde. Järgmisena hakkasin aktiivselt tööd otsima automüügi firmades, sest mulle meeldib tegeleda autodega. Leidsin endale sobiva töö.
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu emotsionaalseid konflikte, hirmu, armastuse ja rõõmutunnet.
Peale seda tundsin kergendust, nagu kivi oleks südamelt langenud. Paar nädalat hiljem leidsin endale pruudi. Mul ei ole tõsist suhet varem naistega olnud. Minu elu muutus täielikult.
Olen tänulik Üllele ja räägin ka teistele oma lugu sellest, mis minuga juhtus peale L.I.F.E. seadme seanssi.
John, 30 aastane, Syracuse NY

EMOTSIONAALNE TRAUMA, HIRM, FÜÜSILINE JA PSÜÜHILINE VÄGIVALD

Ma teenisin USA sõjaväes Iraagi sõja ajal. Kannatasin psüühilise traumaseisundi all, mis oli seotud sõjamälestustega. Igal hommikul tööle minnes pidin ma peatama auto 3-4 korda, kuna sõjakoleduste pildid tulid silmade ette. Need pildid tekitasid minus kontrollimatut värisemist ja külmatunnet. Arstid nimetasid seda posttraumaatiliseks stressihäireks (PTSD). Kuulsin, et L.I.F.E terapeut Ülle on Chigagos ja otsustasin minna tema vastuvõtule. 
Peale esimest seanssi järgmisel hommikul, kui ma läksin tööle ei tekkinud mulle enam ühtegi sõjakoleduse nägemust. 
Nüüd on sellest möödas rohkem kui aasta. Sõjakoleduste pilte silme ees ei ole mul enam esinenud.
Mulle  piisas ühest seansist, et need pildid oma mälust täielikult välja saada. 
David, 33 aastane, Chicago IL​


KÕRVADE UNDAMINE

Mul on olnud kõrvadeundamine (tinnitus) viimased kuus aastat ja ma ei ole saanud sellepärast magada. Olen külastanud erinevaid arste ja spetsialiste. Abi ma ei ole saanud. Arstid ütlevad, et ma kujutan seda endale ette  ja mul ei ole viga midagi. Sel aastal minu kõrvade undamine läks suuremaks ning pereliikmed tahtsid mind viia psühhiaatri juurde läbivaatusele. 
Kuulsin oma holistilise arsti käest, et L.I.F.E teraapia kohta ja panin endale aja kirja. 
Peale seanssi vähenes minu kõrvade undamine samal õhtul umbes 70% ja ma sain öösel magada. Olin väga õnnelik selle üle.
Peale seda ma külastasin terapeuti veel paar korda. Peale kolmandat korda minu kõrvade undamine kadus täielikult.
Isabella, 67 aastane, Chicago IL


DEPRESSIOON, EMOTSIONAALSED TRAUMAD, ENESEARMASTUS, RÕÕMUTUNNE, INTUITSIOON, MENTAALSED BLOKID, LAHENDUSTE LEIDMINE, USALDUS 


Mul on olnud depressioon viimased 3 aastat. Olin apaatne – ma ei suutnud midagi teha ega tahtnud kedagi näha. Peale tööd istusin kodus ja põhiliselt magasin. 
Tarvitasin erinevaid ravimeid. Soovituse põhjal pöördusin L.I.F.E. teraapiasse. 
Mõni päev peale esimest seanssi tundsin endas uut energiat. Ma koristasin oma kodu ära. Ja tahtsin midagi huvitavat ette võtta. Otsustasin minna matkale oma sõpradega. Matkal olles ma tundsin kergust ja vabanemise tunnet. Nautisin loodust ja tundsin, et olen osake sellest. Hakkasin iga nädala lõpul võtma ette väikseid loodusmatku.
Peale teist seanssi tekkis mul soov tegeleda kunstiga. Hakkasin joonistama looduspilte. 
Leidsin endale kaks hobi korraga – looduses viibimise ja looduspiltide joonistamine.
Peale kolmandat seanssi tundsin, et ma suudan inimesi võtta nii nagu nad on st. koos positiivsete ja negatiivsete iseloomuomadustega. Samuti leidsin endale rohkem sõpru ja mõttekaaslasi.
Hakkasin aktiivselt osa võtma erinevatest üritustest. 
Ma ei vajanud enam antidepressant ravimeid. 
Olen leidnud endale hobid ja olen õnnelik, et minu elu on muutunud.
Frank, 46 aastane, Syracuse NY


STRESS JA ÜLEVASIMUS

Olen kohaliku vabriku omanik ja direktor. Töötan 12-14 tundi päevas. Vaevlesin energiapuuduse ja üleväsimuse all. Tundsin, et mul on raske teha otsuseid ja leida lahendusi tekkivatele probleemidele. Ma vihastusin kergesti oma töötajate peale, kui nad tegid valesti midagi.
Peale esimest L.I.F.E. seanssi hommikul tööl olles tundsin, et ma ei ärritunud, kui kõik ei kulgenud nii nagu ma soovisin. Vajadusel asusin kohe probleeme lahendama ja suutsin õigeid otsuseid kiiresti vastu võtta. Mulle tundus, et minu energiatase oli mitmekordistunud. Mul oli aega võtta vastu uusi kliente ja nendega tegeleda. Kuna olin muutunud efektiivsemaks ja keskendunumaks, sain suurendada märgatavalt toodete läbimüüki ja vabriku tulusid.
Käin L.I.F.E. teraapias korra kuus, et ennast parimas vormis hoida.
Craig, 42 aastane, Syracuse NYII OSA – FÜÜSILINE TASAND 

Bioresonantsteraapiat kasutatakse toetava täiendravina traditsioonilise ravi kõrval.

RINNAVÄHK

Mitu klienti. Vähkkasvajad menopausi eelses eas (2. ja 3. staadium). Klientidel oli kogu rind eemaldatud (mastektoomia). Kliendid said keemiaravi. Mõningatel juhtudel ka hormoonravi ja lühiajalist kiiritusravi.
Paralleelselt traditsioonilise raviga käisid kliendid täiendavaks teraapiaks L.I.F.E bioresonantsteraapia seanssidel.
Esimesed 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 1 nädalase intervalliga ühe kuu vältel. Järgmised 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 2 korda kuus ja hiljem 1 korda kuus. Peale esimest ja teist seanssi kogesid kliendid emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust, rahutunnet ja elutahte kasvu. 
Peale kolmandat seanssi klientide söögiisu ja kehakaal tõusis ning väsimus vähenes. 
Peale neljandat seanssi tundsid kliendid energiataseme märgatavat kasvu. Teise neljast seansist koosneva bioresonantsteraapia tsükli vältel kogesid kliendid märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 3 kuud teraapiat olid enamus klientide analüüsid head (kasvaja, vähirakkude kasv ja levik oli peatunud). Arstide poolt tehtud analüüsid näitasid vererakkude normaalset taset.
Kliendid jäid profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelevalve alla 6 kuust kuni ühe aastani. Peale seda võeti kliendid keemiaravilt maha. 


AJUKASVAJAD

Mitu klienti. Kasvajad eemaldatud kirurgilisel teel. Kasvajad hakkasid uuesti vohama peale operatsiooni. Kliendid said keemiaravi.
Paralleelselt traditsioonilisele ravile käisid kliendid täiendavaks toetusraviks  L.I.F.E bioresonantsteraapia seanssidel. 
Esimesed 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 1 nädalase intervalliga ühe kuu vältel. Järgmised 4 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 2 korda kuus ja hiljem 1 korda kuus.
Peale esimest ja teist seanssi kogesid kliendid emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust ja elutahte kasvu.
Peale kolmandat seanssi vähenes klientidel peavalu, epilepsiahood ja väsimus.
Peale neljandat seanssi tundsid kliendid energiataseme märgatavat kasvu.
Teise neljast seansist koosneva bioresonantsteraapia tsükli vältel kogesid kliendid märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 2 kuud teraapiat enamus klientidel kasvajate vohamine oli peatatud. Samuti olid peavalu ja epilepsiahood peatatud. 
Kliendid jäid profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelevalve alla 6 kuust kuni ühe aastani. Peale seda võeti kliendid keemiaravilt maha.


LEUKEEMIA (krooniline müeloidne leukeemia)

Klient sai keemiaravi. Paralleelselt traditsioonilisele ravile käis klient täiendavaks toetusraviks L.I.F.E bioresonantsteraapia seanssidel. 
Esimesed 3 bioresonantsteraapia seanssi toimusid 1 kord kuus.
Peale esimest seanssi koges klient emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust ja elutahte kasvu.
Peale teist seanssi tundis klient energiataseme märgatavat kasvu.
Peale kolmandat seanssi koges klient märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 4. kuud olid kliendi vereanalüüsid head.
Klient jäi profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelvalve alla 1 aastaks.
Peale seda võeti klient keemiaravilt maha.*** Klientide nimed on turvalisuse tõttu asendatud.


AJAKIRJADES ILMUNUD ARTIKLID 
ÜLLE TOOMEOJAST


KÕIGE TUGEVAMA ENERGIA ANNAB ELURÕÕM
Teksti autor: suhtluskoolitaja, (aja)kirjanik Katrin Aedma
Ajakiri: Tervendaja, Detsember 2016

Meil kõik tekib aeg-ajalt negatiivseid emotsioone ja mõtteid, kuid neid ei tohi heietada kauem kui seitseteist sekundit. Selle ajaga peab pahast mõttest vabanema ja asendama selle positiivsega. Vastasel juhul hakkab see liiga tegema meie tervisele. Nii väidab diplomeeritud tagasiside terapeut ÜLLE TOOMEOJA.
Istun sõbranna juures ja rääkisime elust. Kurtsin, et juba üle kolme kuu mu jalg on nii meeletult valutanud, et ei saa kuidagi olla - ei saa käia ega trenni teha. Arutasime, millest see alguse võis saada… vasak jalg, vasak jalg… naispool? Ei, vist ikka meespool. Mingi jama naistega? Ei, hoopis meeste teema? No ei tea. Olen lahanud seda asja nii ja naa.
Kõik sai alguse sellest, kui maandusin peale pikka lennureisi India kuumuses ja komistasin tuk-tukist väljudes.
Algul olid mõlemad jalad kui makaronid, siis tegi selg põrguvalu.
Taas kodumaal, läksin arsti juurde, sõin valuvaigisteid, määrisin igasugu kraami peale, võimlesin, venitasin ... Käisin ka imet tegeva kiropraktiku juures - raha, mida küsis pani tõesti imestama, kuid valu jäi alles. Läksin suure valuga EMOsse, siis perearsti juurde, siis seljavenituspingile. Selg läks paremaks, kuid vasemasse jalga kiirgav valu ei kadunud. Lõpuks jäi kogu sellest kompotist alles Tootsi haigus, ishias. See ei kavatsenud kuskile minna. Jah, käisin ka minevikus, andestasin ja palusin andeks, lahustasin, puhastasin…. no ei midagi… Mitu ravitsejat ravis, kes kätega kohapeal, kes telefoni, kes interneti kaudu, kuid ikka sama seis… 
Sõbranna kuulas ja lõpuks ütles, et äkki prooviks bioresonantstereaapiat.
Andis mulle kontakti ja rääkis ühest kliendist, kes ikka ja jälle auku vajus ega suutnud eluga kuidagi edasi minna.
Pärast ühekordset resonantsteraapiat oli sellel naisel alanud uus elu.
Ohhoo… Ma küll oma elu üle ei kurda ja uut elu ei taha, kuid valu kannatada ka ei soovi. Vabaneda vanadest blokkidest, ilma et peaksin kasutama rännakumeetodit või kvanti või muud tehnikat, seda pean mina kogema! 
Mõeldud, tehtud! 
Ja siin ma nüüd siis olen, et testida, et kas tõesti saan bioresonantsteraapia abil valust priiks. 
Lugesin enne selle kohta kodulehelt, et Ülle Toomeoja on üks maailma seitsmest diplomeeritud biotagasiside terapeudist, kes on saanud eriväljaõppe Kanadas ja praktiseerinud USA-s. See meetod aitab vabaneda minevikublokeeringutest. 
Bioresonantsi põhimõttel töötav L.I.F.E. seade, millega Ülle töötab, teeb vereanalüüsi ilma verd võtmata, maouuringut ilma sondita, hindab organeid neid puudutamata ning emotsionaalset seisundit küsimusi esitamata ... Töö käib mõttevormidega, mitte füüsilise kehaga.

Otsin ülesse Endla tänavas Holistika Instituudi ja astun äsja renoveeritud maja peauksest sisse.
Kõnnin neljandale korrusele ja olengi kohal. Ülle tuleb reipalt vastu ja suunab mu oma kabinetti.
“Kõigepealt paneme sind seina äärde”, naerab ta. “Võta pluus ära!”
Toas on 2 arvutilauda ja kaks arvutit. Ühe arvuti kaameraga teeb Ülle minust mitu pilti ja selgitab, et P.I.P. seadme abil on võimlalik näha energia väljas šokke, traumasid ja võõrenergiaid.
Tavaliselt Ülle inimesele tema pilti ei näita, kuid mulle räägib: Siit näen, et sul on õlavööde pinges, selgroo alaosaga probleeme ning kõhus napib energiat. Laup on ka pinges. Sul on liiga palju kohustusi. Kuid sul on fotol kenasti näha nägu! Ülle näitab mulle mõnd eriti huvitavat fotot ning ma saan võrrelda kliente enne ja pärast teraapiat.
“Selle seadmega näeb kohe ära eelmises elus kinni oleva inimese ja tema auras olevad võõrenergiad. Kui välismaal tööd teen, ei räägi ma eelmistest eludest vaid ütlen, et tegelen “geneetilise stressiga.”
Mõnel enne teraapiat tehtud fotol nägu puudub.  Mõni on amööbi, mõni tulnuka näoga. Neid pilte vaadates meenub Eduard Munchi kuulus maal “Karje”.
Pärast teraapiat tulevad inimeste näod nähtavale.
Põnev! Kuid ma ei ole siin selleks, et oleks põnev. Tulin selleks, et kogeda ja jagada.
„Kas sul on tuua mõni näide, kuidas inimene on täielikult muutunud?“ küsin ette ruttates.
„Näiteks naine mustas,“ vastab Ülle. „See klient oli mehelikult musta riietunud, kuid vihkas mehi. Pärast teraapiat nuttis ta paar päeva, siis tekkis selgus. Naine laks poodi, ostis endale värvilisi riideid. Vihkamine asendus usaldamisega. Varsti kohtas ta üht meest ja tema ellu tuli armastus. See kõik juhtus kuu aja jooksul. Seda võib nimetada kardinaalseks muutusteks!“
Istun teise laua äärde ning Ülle ühendab mind juhtmete abil seadmega, mis hakkab mõõtma ja analüüsima keha võnkeid.
Kes on koolis füüsikat õppinud, see teab, et kõik koosneb molekulidest ja aatomitest; kõik vibreerib erineval sagedusel ja nii edasi. Inimese nagu kõik muu ümber on energiaväli, kus leidub informatsiooni füüsilises kehas toimuva kohta. Energiaväljas on info olemas ammu enne seda, kui haigust hakkavad väljendama analüüsid ja füüsilised sümptomid.
Ülle paneb juhtmetega kummirihmad ümber mu pea, käsivarte ja jalgade. Ta palub ära võtta kõik ehted ja ütleb, et kontrollib ka neid.
Ülle üleb et ligikaudu 80% meie füüsilistest probleemidest on tekkinud negatiivsete mõttevormide ja traumade tõttu. Et olen ka ise üle 20 aasta uurinud psühhosomaatiliste haiguste teket, siis kuulan huviga.
“Mõttevormid on juurpõhjus. Kui tervendaja paneb inimesele käed peale, siit tugevdab ta  eluenergiat, kuid mõttevorm ei muutu, sellepärast tuleb haigus tagasi. Mõttevormid on salvestunud kõikides meie rakkudes. Ma ei tea, kus kellelgi energia kinni on, ega pea midagi oletama. Näen oma seadmes numbreid, mille järgi saan teha järeldused. Neid ei varjuta minu kui inimese isiklikud uskumused. Mulle seda karmat vaja ei ole. Ma ei kasuta ühtegi jumalat ega rituaali. Töötan inimese tahtega ja tehnoloogia lihtsalt aitab. Mul on Võimalus jääda neutraalseks,” selgitab Ülle arvutisse minu sünniaega sisestades.

Kui õpilane on valmis, siis tuleb ka õpetaja!
Uurin, et kuidas ta üldse sellise teraapiani jõudis.
“Esmalt tegin Ameerikas füüsilist teraapiat, 2-3 tundi täitis inimene minu poolt väljatöötatud küsimustikku, mille tulemusena sain teada, mis viga on ja kuidas teda aidata. Siis mainisid sõbrad, et meie linnas müüb üks firma bioresonantsseadet, mis võiks mulle huvi pakkuda. Kolm-neil aastat võttis aega, enne kui vedu võtsin ja uurima läksin. Ma olin ju skeptik nagu õigele eestlasele kohane. Ma ei usu esimese hooga midagi, mis mulle räägitakse, ja küllap seda tajus ka minu õpetaja. Ta ei asunud seadet tutvustama, vaid ühendas mind sellega ja hakkas rääkima minu negatiivsetest mõttevormidest. See oli vapustav! Läksin koju ning seedisin ja analüüsisin asja viis päeva.
Tegin otsuse õppima asuda. Seade maksis 18 000 dollarit. Sain soodustust ja mind asus õpetama seadme looja Chris Keser. Ta on oma ala fanaatik. Käis pankrotis, kuid arendustööd ei katkestanud,” räägib Ülle ja nendib, et mõttevormide siduvusi ei anna ükski teooria vaid see tuleb ainult praktikaga. Ülle on teraapiat teinud üle kümne tuhande kliendile. Ameerikas ta otse tänavalt sisse astunuid vastu ei võta. Tema juurde jõuavad holistiliste arstide kaudu üksnes kõige keerulisemad juhtumid.
„Selle teraapiaga seostuvad igasugused põnevad lood. Paljudele saabub selgus, kuhu edasi liikuda, mida tegema hakata. Inimene saab kontakti iseendaga ja sealt tulevad vastused,“ räägib Ülle, ise aeg-ajalt ekraanile kiigates ja arvutiklahvidel klõbistades. Loomulikult palun tuua konkreetseid näiteid.
„Üks ajakirjanik avanes pärast teraapiat ja annab nüüd loenguid kogu maailmas. Ta mõistis, mis on siin maailmas tema ülesanne. Üks naine tõi minu juurde oma tagasihoidliku abikaasa, kes mitte kunagi sõna ei võtnud. Pärast kahte seanssi avanes mehel väljendusoskus, ta suutis sõna võtta, ennast väljendada, julges elama hakata.“
Veel saan teada, et naised, kes end varem ei väärtustanud, on saanud pärast teraapiaseanssi julguse ohvrirollist välja astuda ja võtta vastutus oma elu eest. Nad ei soovi enam elada nagu varem ning väljuvad vägivaldsest suhetest.


Maagilised 17 sekundit
“Kõige tugevam eluenergia on neil, kes on elurõõmsad ja õnnelikud ning osakavad elu nautida. Kõige tervemad ja kõrge eluenergiaga on elurõõmsa perekonna liikmed. Ärrituvus, viha, suutmatus andestada ja leppida kisuvad eluenergia alla ning põhjustavad paljusid kroonilisi tervisehädasid.
Suure elujõuga inimestel neid ei ole,“ räägib Ülle, näidates mulle üht huvitavat joonist, kust selgub, et kõige tugevama eluenergia annab elurõõm ja alles siis tuleb armastus.
„Armastuse ja õnnistuse mõtetel on väga tugev eluenergiaga. Armastus on universaalne 528-hertsine tervendaja. Kõige puhtam energia on kosmoseenergia.
Eluenergiat võtab kõige enam apaatia, alles siis depressioon, hirm ja viha.”
Seitseteist sekundit on maagiline aeg, mille jooksul mõttevorm minevat üle võnkeks. Seega on kasulik igasugused õnnetuks tegevad mõtted, mis ikka vahel pähe ronivad, kohe kustutada ja asendada toetavatega.
Selgub, et Ülle räägib ka oma loengutel, kuidas eluenergiat suurendada ja tugevdada.
Viha ja hirmu mõttevormid, mida saadakse uudistest on sõltuvused, mis vähendavad eluenergiat. Viha ja frustratsioon mürgitavad organismi, sest maks ja neerud jäävad nõrgemaks, ega suuda enam keha toksiinidest puhastada.
“Bioresonantsteraapiat peaks tegema äriinimestele ja riigi asjade otsustajatele”, räägib Ülle. Puhastatud energiaväljaga inimesed on tasakaalukamad, neil on parem kontakt sisetunnetusega, nad leiavad kiiresti lahendused ja langetavad arukaid otsuseid.
Paljud stressirohkes äris osalejad käivad kord kuus laskmas Üllel energiavälja ja negatiivseid mõttevorme puhastada, et mentaalset kurnatust taastuda, sest näevad kui hästi see mõjub igapäevaelule. Ülle juures käis koos oma saatjatega New Yorki endine linnapea David Paterson.
Nüüd vaatab Ülle üle minu tšakrad ehk keha energiakeskused. „Kroonšakra - väga hea; kolmas silm – keskmine; kurgutšakra paigast ära - tugevdame võnget; südametšakra – korras; kõhušakra - korrast ära.“


Minevikuprobleemi teadvustamisest ei piisa!
Psühholoogid ja terapeudid püüavad pöörata tähelepanu sellele, mis toimus minevikus, ja räägivad, kuidas see mõjutab tulevikku. Traumade võnked võivad alles jääda ka pärast teraapiat. Ülle veenab mind, et L.I.F.E. seadme ja saadud väljaõppe on tal võimalik need võnked neutraliseerida.
Pärast seda ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid ning saadakse elus edasi liikuda. Ülle kontrollib kliendi tšakraid ja saadab vajaduse korral oma seadme abil võnkeid juurde, et neid tugevdada.
Ta seletab, et ekraanil peab olema üle 40-st suurem number. Väiksem viitab probleemile.
Iga arvutiekraanil näitaja annab Üllele suuna, mida edasi uurida. Näiteks võivad võtmesõnadeks olla mentaalsed blokid, eneseusalduse puudus, ohvri tunne, kaotus, andestamatus, sisemine konflikt, spirituaalne konflikt ...
“Kui võtmesõna on vajadus muutuda, siin on tõesti SOS! Süda soovib muutusi, mõistus aga ütleb, ei ole vaja, kõik on korras. Hing saab areneda tegutsedes. Hing ei arene, kui oleme mugavustsoonis. Mentaalsed blokid ja enese petmine. Mõistus on teinud omad reeglid, mis piiravad südant”
Kuulan Ülle selgitusi ja olen uuele infole avatud aga ühtlasi segaduses. Kas ma veel vähe muudan ja muutun? Mu elu on nii kirju, et vahel väsin, astun välja ja vaatan kõike kõrvalt.
Saan taas terapeudi käest kinnitust sellele, et ei tohi hoida tööd tehes arvutit süles, sest elektromagneetiline reostus on kehale stress. Ka peaksin lõpetama töötamise varem ja vähemalt kell 23 magama minema. Elektroonika madaldab eluenergiat ja organism peab öösel puhkama. Kui inimene on kurnatud, siis on tema auraväli kaitseta ja käbinääre tasakaalust väljas.
„Kui kliendid lähevad tagasi peale minu teraapiat endisse stressikeskkonda (pere, töö, kool) ja ei tee sügavaid muutusi oma negatiivsetes uskumustes, siis vajab klient lisaks minu bioresonantsteraapiale kas holistilise terapeudi või mõne teise spetsialisti abi. Nad aitavad muuta negatiivseid uskumusi ja mõttemalle. Samuti nad aitavad kliendil ka tuleviku kujundada.
Mina tegelen minevikuga st blokeeringute vabastamise ja tasakaalu taastamisega infovälja struktuuride mõjutamise teel.“, räägib Ülle.
Püsitulemuste saavutamiseks vajab klient lisaks bioresonantsteraapiale kas holistilise terapeudi või mõne teise spetsialisti abi, kes aitab muuta negatiivseid uskumusi ja mõttemalle.
Puhastan mineviku, siis saab inimene juba kas ise või terapeudi abil edasi minna. Vajadus lähedastele andestada ja nendega leppida, kuigi sellega on igal teadvuse tasandil ehk varasemalt juba tegeletudki, on enamikul klientidel võnketasandil alles. See omakorda mõjutab igapäevaelu. Ma ei küsi kliendilt midagi. Räägin ise temast, ta ei pea rääkima endast. Meestele meeldib see väga.”
“Kui klient tuleb, siis vaatan üle teda kõigerohkem segavad negatiivsed mõttevormid. Tihti piisab ühest külastusest. Aparaadiga on võimalik kontrollida rohkem kui 7000 näitajat. Äriinimeste toetamiseks on mul spetsiaalne võngete rühm.
Teraapia ajal ja pärast seda võib inimene tunda end väsinult, sest negatiivsete mõttevormide neutraliseerimisega kaasneb lõdvestus. Mida rohkem on vaja parandada, seda enam inimene üldjuhul väsib ehk lõdvestub. Teraapia mõjub kõige tugevamalt kümme esimest päeva. Kuu aega tunneb inimene end suurepäraselt: töö lendab, äri edeneb, otsused ja lahedused tulevad kiiresti ning intuitsioon on hea. Võimalik on tasakaalustada ajupoolkerad ja ajulained, avada tšakraid, puhastada energiavälja ja võimendada käbinääret ja nii edasi.”


Ohvritunne võtab inimeselt palju eluenergiat
Ülle räägib ja samal ajal kontrollib minu ehteid, pannes need kaalu moodi asja peale ja vaadates arvutiekraanile.
“Negatiivsetest mõttevormidest tuleb puhastada see sõrmus ja kõrvarõngad. Teised asjad on puhtad,” nendib ta ja küsib, kas ma tahan teada, millised poolvääriskivid mulle praegu sobivad. Saan teada, et türkiis, lasuriit, suitsukvarts, šungiit, oonüks, roosa kvarts ja kuukivi on neutraalsed ega anna mulle mitte midagi, kuid väga hästi sobivad avenüriin, smaragd, mäekristall ja tiigri silm. Kõik muutub ajas, kuid olen siin peamiselt selleks, et kustutada mineviku negatiivsed mõttevormid. Võin ju enesega teadlikult tööd teha, aga alateadvuses on salvestunud palju igapäevaelu mõjutatavat kraami, millele ma ligi ei saa.
“Mul on ka eelmiste elude programm, millega vaatan geneetilist stressi. Selle järgi saan kindlaks teha, millised on inimese selle elu soodumused.“
Saan teada, et ma olevat elanud Aasias ja olnud farmer, millega annab seletada kohatisi India naistele omaseid käitumismaneere ja vajadust pista näpud mulda.
„Pärast traumat inimesse jäänud ohvritunne võtab palju eluenergiat. Seda tunnet sul ei ole! Lõpuks ka midagi positiivset”, naerab Ülle. Eneseusaldusega vaja tööd teha; teisi usaldad, see on hea; seksuaalvõnked korras; õnnetunne ja õnnistuse tunne on olemas; sisemine laps on pettunud, saadame talle õnnetunnet.“
Tänan ja küsin ukse poole suundudes, et kas mu jalasurin kaob nüüd ära. 
“Kohe ei pruugi, kuid kaovad ära mõttevormid, mis selle probleemi võisid tekitada. Jalaprobleem on seotud liikumisega ja inimesed on üldjuhul muutustele vastu. See tuli välja ka sinu võngete analüüsis. Pead elama nii, et süda ja mõistus teeksid koostööd,” seletab Ülle.
“Muutust on vaja! Lase kõigest lahti, võta aeg maha. Puhka! Ole looduses ja lõbusas seltskonnas!” Need Ülle soovitused jäävad mulle pähe kumisema kui mõtlikult kodu poole kõnnin ...Ajakiri "Eesti Naine", Jaanuar 2016
Võngetega stressist vabaks
Tekst: Krista Kiin
 

Mida aeg edasi, seda mitmekesisemaks muutuvad tervendamismeetodid. Informatsioon, mis ja kuidas meiega toimub, ning suutlikkus näha ja mõista enam kui paarkümmend aastat tagasi on toonud meid aega, kus klassikalise ja alternatiivse meditsiini piirid hakkavad hägustuma.
Kui uskuda kvantfüüsikuid, on kõigel, mis maailmas eksisteerib, oma kindla sagedusega energiaväli. Nii moodustavad ka meie mõtted ja tunded energia, millega mõjutame oma füüsilist keha. Näiteks kui laps juhtub kasvama lähedaste keskel, kes pidevalt talle sisendavad, et „sa ei saa millegagi hakkama“, asub väike inimtaim pikapeale uskuma, et ta ei olegi edu või armastust väärt. Kui ta tasakaalu tagasi ei saa, tekitavad negatiivsed emotsioonid (meeleheide, kurbus, viha, süütunne, ärevus, kadedus) energiaväljas blokeeringuid. Tugeva energiablokeeringu korral võivad ilmneda ärevushäired, peavalud, depression, jne.
„Ligikaudu 80% haigustest saab alguse negatiivsetest mõttevormidest, mis tulenevad emotsionaalsetest traumadest, vapustustest, mineviku konfliktidest, vaimsetest pingetest ja stressist,“ nendib biotagasiside terapeut Ülle Toomeoja. „Iga šokk jätab raku mällu jälje, kuni see hakkab mõjutama elukvaliteeti ja röövima eluenergiat.“


Mõttemustrite mõju
Võngetel põhinev bioresonantsteraapia lähtub ideest, et haigused ei ole tingitud üksnes pisikutest, keemilistest mürkidest või füüsilistest traumadest. Olulist osa mängivad negatiivsete emotsioonide energia ning ebaterve suhtumine iseendasse ja ümbritsevasse. Seega tõstab energiavälja mõjutamine eluenergia taset, misjärel toimuvad muutused teadvuses ja füüsilises kehas. „Tugeva eluenergiaga inimese organismis on bakterite, seente ja parasiitide paljunemine takistatud,“ teab Toomeoja.
Bioresonantsteraapia aluseks on seisukoht, et kõigil elusrakkudel looduses on neile omane võnkesagedus, mis negatiivsete mõjutuste korral muutub ning on bioresonantsteraapia seadmega mõõdetav ja positiivselt mõjutatav. Taastades tasakaalutute rakkude õiged võnkesagedused, hakkavad raku tasandil toimuma iseregulatsiooni protsessid ning korrastub organismi biokeemia. Kui keha loomulik eneseregulatsioonivõime on taastunud, algab tervenemine.
Olles hiljuti läbi teinud bioresonantsuuringu oma füüsise tervislikust seisukorrast, ootan nüüd põnevusega, mida avastab test mu negatiivsete uskumuste ja mõtteviiside kohta.


Kuhu koer on maetud...
Ülle Toomeoja töövahenditeks on kaks seadet: inimese energiavälja arvutiekraanil
nähtavaks muutev PIP-seade (Polycontrast Interference Photography) ning LIFE-seade (Living Information Forms Energy), mis võimaldab lugeda inimese emotsionaalset seisundit ja terviseprobleeme tema infoväljast. Ekraanil kuvatud mustrid ja värvid ütlevad energiavälja kohta, et mul on pinges nii üla- kui alaselg, kurk ja südamelihas. Ülle tõlgendab seda kui märki pikaajalisest stressist ja väsimusest ning liiga suurest vastutuskoormast.
Võin vaid nõusolevalt noogutada– millisel üksikvanemal napiks kohustusi ja muresid?
Järgnevalt sätib Ülle mu pea, käte ning jalgade ümber LIFE-seadmega ühendatud andurid. Seade tuvastab emotsionaalsed blokeeringud: pinged, hirmud ja allasurutud tunded. Esmalt nähtub, et mu eluenergia on väga madal, mis väljendub kurnatuses ja tüdimuses. Põnevust, elevust ja särtsu tooksid muutused, kuid paraku ilmneb kohe järgmine tõke – kannapöörete tarvis ei jätku julgust. On tekkinud suletud ring. Rutiin tekitab elutüdimuse, kuid puudub energia sellest välja astuda. Hirme on veelgi, alates kontrolli kaotamisest, lõpetades haiguste ja surma kartusega. LIFE-seade näeb sedagi, et hirmude põhjuseks on eraldatus ja vanematepoolne mitteaktsepteerimine lapsepõlves. Nõustun taas – kõik, mida aparaat on mu energiaväljast esile toonud, vastab tõele.


Tasakaalustavad võnked
Üksteise järel tasakaalustab seade võnkesagedused mu stressikolletes. Ühest ummikseisust ent nii kergesti üle ei saa – mul puudub tingimusteta armastuse ja aktsepteerimise võime; täpsemini andestamine meessoole. Juba üleekspluateeritud sõnapaar „tingimusteta armastus“ tekitab tormilist vastureaktsiooni. „Mis tingimusteta armastus?“ kuulen end protestivat. „Maailmas ei eksisteeri säärast nähtust! Isegi ema armastus oma beebi vastu on tingimuslik – hea titt on see, kes ei röögi ülearu ja laseb emmel ka puhata! Mis siis veel täiskasvanutest rääkida?!“
Ometi tahan oma vihamustreid muuta, sest senine elu on näidanud: minevikus elamine röövib väe tänasest päevast. Ma ei jaksa enam olla jõuetu ja masendunud.
Samal ajal kui LIFE-seade mu energia blokeeringuid vabastab, räägib Ülle: „Bioresonantsteraapia kustutab su rakumälust möödanikus aset leidnud negatiivsed kogemused ja emotsionaalsed traumad, aga kui sa lähed samasse keskkonda tagasi, kipuvad harjumuspärased käitumisviisid paratamatult uuesti maad võtma. Et seda ei juhtuks, tuleb õppida oma mõttemustreid muutma. Alusta sellest, et rõõmustad väikeste seikade üle. Märka rõõmu värve, nagu sidrunkollane
ja virsikuroosa! Nuusuta parfüümipoes lõhnu! Naudi iga suutäit võrratust koogilõigust!
Nii tekivad õnnehormoonid. Vanade hädade heietamine ei vii kuhugi; nüüd tuleb edasi liikuda. Kui keegi küsib, kuidas läheb, ei maksa kurta. Räägi vaid positiivsetest sündmustest. Koonda enda ümber ring rõõmsatest inimestest! Ehedad, spontaansed ja lapsemeelsed kaaslased on meie kõigi varandus.“
Me kõik oleme kuulnud tarkusesõnu, et kui iseend ei armasta, ei armasta sind ka keegi teine. „Kvanttasandil oleme me kõik üks,“ lisab Ülle. „Armasta ennast ja aktsepteeri teisi sellistena, nagu nad on; ära anna hinnanguid ning õpi andestama. Siis ei võta ümbritsevad sinult energiat ja nendega lävimine annab jõudu juurde!“
Tunnen, et pärast bioresonantsteraapia seanssi on mul parem kontakt oma südamega. Olen saanud kätte niidiotsa, mida peaksin argielus ja suhtumistes muutma, et suurendada eluenergiat ja parandada suhteid lähedastega.
Huvitaval kombel on ka nõnda, et senine emotsionaalne valu on justkui tuimenenud. Kui jõudehetkel tahakski mõnd vana draamat peas kedrata, tekib vastureaktsioon: aitab küll!Ajakiri “BUDUAAR”, Kevad 2015
Tekst: Triin Tisler
Mis peitub sinu tervisehäda taga tegelikult?


Imselt ei ole sa kunagi tulnud selle peale, et mõne sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena, kehv seis armuelus, millel on seos sinu allasurutud naisenergiaga, või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab sulle stressi.
Just neid blokeeringuid, millest sa ilmselt ise teadlik pole, kuid mis sinu eluenergiat alla viivad ja täisväärtuslikult elamast takistavad, aitab lahti harutada põnev bioresonantsteraapia.

Just emotsionaalsete stressoritega tegelemine nagu traumad, vapustused, konflikid ja pinged on bioresonatsteraapia üks uuemaid suundi üle maailma.
Tunnistan, et sõna „bioresonantsteraapia” on mul mulle üsna segane hetkeni, mil kohtun Üllega.
Ülle Toomoja on naine, kes on viimased kümme aastat tegelenud just selle põneva teraapiaga.
Ülle on eestlane, kuid juba neliteist aastat elanud ja õppinud Ameerikas. Täna töötab naine biotagasiside terapeudina nii Kanadas kui ka Ameerikas.
Ülle on õppinud keemikuks, kuid viimased kümme aastat on ta pühendunud võngetel põhineva meditsiini õppimisele ja praktiseerimisele ning inimese energiavälja hindamisele.
Biotagasiside terapeudi elukutse on maailmas uudne – 2011. aasta suvel oli just tema neljas inimene, kellele väljastati vastav kutsekvalifikatsiooni tunnistus. Tänaseks on biotagasiside terapeute üle maailma kokku seitse.
Ülle on bioresonantsmeetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste hädade puhul. Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv. Nii meenutabki  
Ülle aastatetagust juhtumit, kui mures ema tõi tema juurde oma teismelise poja, kes oli päevapealt 
 
lõpetanud rääkimise. Kuna juhtum oli Ülle jaoks uus, siis ei lubanud ta alguses midagi, küll aga sai ta aru, et nooruki probleem on tingitud emotsionaalsest vapustusest. „Tegin temaga seansi läbi ning nelja päeva pärast helistas mulle poisi ema. Poiss hakkas taas rääkima,” meenutab Ülle.
Võin öelda, et kohtumine Üllega on olnud minu elu üks põnevamaid. Pea kahetunniseks veninud teraapia ja mõnusalt lõbusa jutuajamise käigus said lahti harutatud ja tasakaalustatud mitmed emotsionaalsed stressorid, millest ma varem isegi teadlik ei olnud!
Kõigepealt pidin pluusi seljast võtma ja seisma PIP-nimelise seadme ette, mis hakkas arvutiekraanil tuvastama minu keha energiavälju. Ekraanile joonistunud mustrid annavad ülevaate minu nõrkadest kohtadest. Järgmiseks palub Ülle mul riietuda ja võtta mugav asend tugitoolis. Minu pea, käte ja jalgade külge kinnitatakse kummiribad, mis on ühendatud L.I.F.E seadmega.
Nii kuvab ekraan minu mõttemustrid ja emotsionaalsed probleemid. Kui ma poleks seda ise läbi teinud, siis tõenäoliselt ma ei usuks, et selline asi üldse võimalik võiks olla!
Veidi aega pärast minu emotsionaalsete konfliktide ja pingetega seotud blokeeringute testimist hakkas Ülle rääkima, sealjuures minult midagi küsimata! Nüüd tekkis küll tunne, et kas ma olen tõesti selgeltnägija juures! Kuidas ta seda kõike teab – seda, et ma olen keskmise eestlase kombel üsna kinnine inimene, kes ülevoolavalt oma emotsioone väga sageli ei väljenda ja ka negatiivsest kurtma ei kipu.
Nüüd selgub aga see, et selline käitumine tekitab mulle stressi, viies minu eluenergia alla ja nõrgestades nii ka minu tervist. Naljaga pooleks soovitab Ülle mul leida vene rahvusest sõbranna, kelle tujud kui karusellil ja kes õpetaks ka mind käte ja jalgadega vehkides oma muresid ja rõõme valjuhäälselt jagama. Ma poleks vist iial selle peale tulnud, et kinnine iseloom võib mõnd tervisehäda põhjustada.
Kui Ülle mind iseloomustab, siis taban ma end ühtäkki iga tema lause peale noogutamas – täpselt mina! Nüüd toob aparaat välja selle, et ma ei oska piisavalt puhata. Ülle soovitab rangelt jätta kõik nädalavahetused ainult ja ainult puhkamiseks ning meenutab, et Ameerikas on tal juba mitmeid ärimeestest püsikundesid, kes iga nelja nädala tagant võnkeid korrastamas käivad, et veel paremaid otsuseid vastu võtta ja end tööstressist turgutada.
Ülle on veendunud, et kui inimese enda eluenergia on kõrge, siis on ta ise terve ja suudab seeläbi olla tervendavaks kaaslaseks ka teistele. „Postiivsed inimsed on sinu ravim,” ütleb Ülle, kui on leidnud minu auraväljast augud, tänu millele võtan endasse ka teiste inimeste negatiivset energiat, just nagu svamm. Mõni ime siis, et ma sageli nii väsinud olen? Pärast iga probleemi tuvastamist asub Ülle seda vabastama ehk tasakaalu taastama. Ekraanilt on näha, kuidas madalatest numbritest saavad järjest suuremad. „Punkt kirjas,” teatab Ülle, kui on järjekordse suurema probleemi eemaldanud.
Seansi lõppedes kontrollib Ülle seadmega üle isegi kõik minu ehted, juhuks kui need peaks edasi kandma negatiivset energiat. Õnneks selgub, et kõik minu ehted on puhtad ja ma võin neid rõõmsalt edasi kanda.
Kui küsin, et millal ja kuidas siis tulemused avalduvad, ütleb Ülle, et tavaliselt läheb aega neli kuni viis päeva. „Osad inimesed tunnevad end peale seanssi väga väsinuna, teised aga tunnevat tohutut energialaengut!” Salamisi loodan ma selleleviimasele. 
Täna, kui neid ridu kirjutan, on mul teraapiast möödunud täpselt viis päeva ja ma võin öelda, et loodetud  
energialaeng on minuni jõudnud. Tunnen end tõesti paremini, jõuan rohkem – justkui oleksin äsja puhkusereislt naasnud.
Mina soovitan Üllet külastada kõigil neil, kellel mõni mure või häda, aga ka neil, kes soovivad lihtsalt enda kohta rohkem teada saada. Ei või ju iial teada, millise terviseprobleemi taha on tegelikult peidetud  
allasurutud viha, hirm lapsepõlvest, liigne tagasihoidlikkus või hoopiski puhastamata auraväli?
Kaotada ei ole sel seansil midagi – küll aga võita täisväärtuslikum elu!
17 olulist sekundit
Ülle sõnul on 17 sekundit see aeg, mil tekib võnge. Näiteks, kui ärkad hommikul tundega, et tuleb kohutav päev ja ketrad seda mõtet peas 17 sekundit või kauem, kinnistub võnge.
Kui sama mõtet veel korduvalt mõelda, kinnistub juba mõttemuster, mis hakkab aegamisi
meie eluenergiat allapoole tooma. Aga kui mõelda positiivselt, kinnistub ka see muster ning meie eluenergia hakkab taas tõusma.Ajakiri "PSÜHHOLOOGIA SINULE", Mai 2013
Tekst: Janika Vaikjärv
MIS ON SINU NÕRGAD KOHAD?


Kõik minu tulevased haigused on nüüd ette ära võidetud, usub Janika Vaikjärv pärast L.I.F.E. bioresonantsteraapiaseanssi. Siin jagab ta oma kogemust.
Vereanalüüs ilma verd võtmata, maouuring ilma sondita, organite seisundi hindamine ilma organit puudutamata, emotsionaalse seisundi kindlakstegemine ilma ühtegi küsimust esitamata – seda ja veel palju enamat võimaldab tänapäevane bioresonantsi põhimõttel töötav tehnika. „Pole ju sugugi paha tutvustus,“ mõtlesin pärast reklaami lugemist ja panin end seansile kirja. Isegi mitte niivõrd sellepärast, et mul miskit väga viga oleks – pigem ikka uudishimust.

Energiaväli kõneleb rohkem kui füüsiline keha
Kõik me teame, et inimesel on peale füüsilise keha ka silmale nähtamatu energeetiline keha ehk energiaväli, mis sisaldab tohutut hulka infot. Meie energiaväljas kajastuvad meie hetkemõtted ja -tunded, aga ka minevik ja pärandid, selles peegelduvad meie harmoonia ja tasakaaluseisund, probleemid ja stressipiirkonnad. Just viimasega L. I. F. E. bioresonantsteraapia tegelebki. Nimelt loeb seade infot, mis aitab määrata meie energiaväljas olevad stressipiirkonnad.

Mind võtab vastu naerusuine terapeut Ülle Toomeoja, kes on viimased 12 aastat elanud Ameerikas.
Kui ma miskit hetkel kurdan, siis päikeseenergia puuduse ja väsimuse üle. Kuid mul on juba lennukipilet taskus ja hetkel lasen vaid oma energiavälja lugeda ega kurda terapeudile midagi.
Alustuseks suunatakse mind ruumi, kus asub energiavälja pildistamise seade nimega P.I.P. Särk seljast, kõht paljaks ning mu energiaväljaga pilt ilmub arvutiekraanile – päris ilus ja värviline. Ülle seletab midagi mu kõri, kopsude ja neerude piirkonna kohta. Ekraanilt näen, et need piirkonnad on mu kehal kaetud eredama lillaga kui ülejäänud. Järelikult on seal mingi probleem ja sellega tuleks edasi tegeleda.
Veidi hiljem suunatakse mind mugavalt tugitooli istuma. Mu käte, jalgade ja pea ümber kinnitatakse arvutiga ühendatud kummiribad. Ülle selgitab, millised on minu nõrgad kohad, lubades need tasakaalustada ja blokeeringutest vabastada. Ootan põnevusega, mis minus muutuma hakkab.
Esimene nõrk koht on kõri. Äkki kilpnääre, lasin ju seda ka kunagi kontrollida, kuid alati on ju nii, et kui keha endast märku ei anna, siis ei ole vaja ise seda piirkonda sorkida, arutlen omaette. Teine nõrk koht on kopsud. Kuna mul on köha ja hetkel on Eestis viiruste laine, siis võib seda häda seostada viirustega. Ka olen ma kunagi kopsupõletikku põdenud ja sellestki võib mingi jälg alles olla. Aga et ka neerud on mu nõrk koht, tuleb üllatusena. Vaikse surinaga jookseb energiaimpulsside voog mulle kehasse. Ma ei näe, mida Ülle ekraanil vaatab ja teeb, kuid jutt on usutav ja enesetunne hea. Selgub, et aktiveerimist vajab ka mu soolestik. Saan juhised, milliseid ensüüme peaksin sööma ja millist teed jooma.
Ülle selgitab, et meie probleemid ja haigused kajastuvad meie väljas disharmoonia või blokeeringuna juba ammu enne haigussümptomite ilmnemist. Seega on mu tulevikuhädad, mida ma täna veel ei tea, loodetavasti ette võidetud. Vähemalt ma usun nii.

Tšakrate aktiveerimine

Kõige huvitavam tundub mulle aga tšakrate lugemine ja nõrkadele kohtadele impulsi andmine ehk tasakaalustamine. Selgub, et minu südametšakra on kinni ja meeletu kurbus istub mu sees. Seda tšakrat tasakaalustas Ülle tugevasti. Lisaks loeb tark aparaat välja, et mul on probleeme inimeste usaldamisega. Eks see ole tõsi, sest kui oled ettevõtja ja sul on õlgadel iga päev suur koorem, on ju vaja selles keerulises maailmas toime tulla. Kogu protsess on meeldiv ja rahulik.
Ülle teeb märkmeid paberile, mille ma ka hiljem endaga kaasa saan. Paberile on märgitud minu energiaväljas olevad kohad, millele ta n-ö punkte andis. Lühidalt, see aparaat luges mind peast varvasteni läbi ja niipea kui leidis mõne koha, mis tavapärasest erines, sai seda piirkonda tasakaalustatud ning energeetilistest blokeeringutest vabastatud.

Võiks öelda, et L. I. F. E. seade töötab nagu selgeltnägija, kes ei näe mitte üksnes inimese infovälja, vaid oskab sõnastada ka emotsionaalseid probleeme, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid. Oskab välja lugeda infot sellegi kohta, millises keskkonnas sa elad, kas su välja on mõjutanud mürgised metallid või on su ümber elektromagnetilised seadmed, mis sind nõrgestavad.
Igatahes viskasin ma pärast seda seanssi oma magamistoast välja kõik elektroonsed vidinad ja kohe tuli parem uni. Ma ei tea miks, aga keerasin ümber ka voodi. Lihtsalt tundsin, et pean seda tegema.
Kuna ma ei teadnud varem, mis mu sisemuses toimub, siis ei oska ma seda ka nüüd, nädalaid hiljem, hinnata. Aga usun, et teraapiaprotseduurid aitasid ja eks usk ongi kõige olulisem. Konkreetne muutus on see, et kui ma varem tundsin kõris aeg-ajalt poomistunnet, siis see on küll hetkel kadunud. Ning lõpetuseks – lahkusin poolteist tundi kestnud seansilt teadmisega, et L.I.F.E. seade leidis disharmoonilised kohad mu infoväljas üles ja mu negatiivse stressi piirkonnad viidi jälle tasakaalu.


MIS on L.I.F.E.?
L. I. F. E.- seade tuvastab kehas pinged ja stressikolded elektromagnetilisel tasandil. Seade töötab peenenergeetiliste vibratsioonidega, hõlmates nii iidset Hiina kehameridiaanide süsteemi kui ka uusi teadmisi kvantfüüsikast kehavälja kohta. Kehas ringleb energiavoog, mis ühendab omavahel igat rakku, elundit, mõtet ja tunnet. Organism ja selle protsessid on nagu suur kommunikatsioonisüsteem, kus kõik on omavahel seotud ja vastastikku mõjutatav. L. I. F. E.seade tuvastab blokeeringud selles energiavoos ning saadab kehale vajalikke elektromagnetilisi signaale, et neutraliseerida stressikolded ja taastada tasakaal. Kuigi L. I. F. E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia arstiabi, sest seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

Ülle Toomeoja on elanud viimased 12 aastat Ameerikas. Esialgu keemiku haridusega naine tegutseb nüüd koolitatud biotagasisideterapeudina nii Kanadas kui ka Ameerikas ning kasutab oma töös L. I. F. E. seadet. Kanadas on bioresonantsi meetod klientidele iseäranis kättesaadav teraapiavorm, sest kohalik tervisekindlustus hüvitab seansid. Ülle on selle meetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste tervisehädade puhul. Tema klientide hulgas on arste, sotsiaaltöötajaid ning äri- ja kontoriinimesi. Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liiga traumeeriv.

Oma seanssidel konsulteerib Ülle kliente ka toitumise teemadel. Ta on veendunud elusa toidu propageerija – vähemalt 70% meie söögist peaks moodustama toortoit.INGLISE KEELNE INFORMATSIOON


CLICK HERE 
for the Royal Rife Story. The most incredible true stories ever told about the man who discovered Quantum Energy Medicine:  2 Hrs 12 min.  / FREE TO WATCH.

CLICK HERE 
for more information about frequencies.  Everything is sound (vibration or frequency) including our emotions and stress/ Sound Vibration Creates Form ( David Icke ) : 4 minutes / FREE TO WATCH

CLICK HERE for Royal Rife Video: 9 min. / FREE TO WATCH


RAAMATUD (inglise keelsed)

- Vibrational Medicine for the 21st Century / Gerber, Richard, M.D.

- The Field / the Quest for the Secret Force of the Universe by Lynne McTaggart (2008).

- Life Force, the Scientific Basis: Volume 2 of the Synchronized Universe *Breakthrough Physics of Energy Medicine, Healing, Chi and Quantum consciousness (2009) by Claude Swanson, Ph.D. (Physicist).

- The Quantum World: Quantum Physics for Everyone by Kenneth W. Ford and Diane Goldstein.

- Q uantum Enigma: Physics Encounters Consciousness by Bruce Rosenblum  and Fred Kuttner.

- Energy Medicine: The Scientific Basis by James L. Oschman (June 15, 2000).

- The Quantum Doctor: A Physicist's Guide to Health and Healing by Amit Goswami (Oct.1, 2004)

- The Gerson Therapy / The proven nutritional program for cancer and other illnesses by Charlotte Gerson and Morton Walker, D.P.M.

- The Cancer Cure That Worked: 50 Years of Suppression   At last you can read – THE RIFE REPORT by Barry Lynes (June 1987).


Q & A


How does "QUANTUM Doctor’s" worldview make a difference in their practice of medicine? In contrast to the classical physics worldview in which the world is seen as a mechanical, determined machine, we cannot even make sense of QUANTUM PHYSICS unless we ground it in the primacy of consciousness. Consciousness comes first; it is the ground of all being. Everything else, including matter, is a possibility of consciousness and consciousness chooses out of these possibilities all the events we experience.

- QUANTUM PHYSICS allows us to integrate all the disparate philosophies of the various schools of medicine.

-  QUANTUM thinking enables us to develop a useful taxonomy of disease and healing. This classification we have already developed.

- QUANTUM PHYSICS shows clearly that we choose between disease and healing. We can exercise this choice once we get the hang of Quantum leaping to unity consciousness, the quantum self.

- QUANTUM PHYSICS enables us to understand anomalous phenomena of medicine such as spontaneous healing (as instances of Quantum creativity), distant prayer healing (as instances of Quantum nonlocality), and self-healing and spiritual healing (as downward causation with pure intention).

- QUANTUM PHYSICS even clarifies the role of Allopathic medicine in integral healing

- QUANTUM PHYSICS gives clear guidelines for the doctor-patient relationship (tangled hierarchy).

- QUANTUM PHYSICS clarifies and explains many hitherto mysterious facets of Eastern Medicine (both Chinese and Indian), Chakra Medicine, Homeopathy and Mind-Body Medicine.

What is healthy Quantum Energy Field (QEF)? 100% Innate Healing Power. A strong, coherent Quantum Energy Field makes you feel totally alive and alert and makes you resilient to most environmental stressors. When your QEF is fully functional, the body can cope with most stressors it is exposed to, including toxins in food, low-energy water and electronic pollution (EMFs) from cell phones, computers, wireless technology, etc.

The information-carrying radio waves from EMF-s resonate in same range as biological frequencies and can stimulate your cells’ vibrational receptors on the cell walls, causing a whole cascade of problems that can culminate in fatigue, anxiety, brain tumors and ultimately cancers.

Continuous exposure to EMF-s or low frequency electronic radiation disrupts your body’s high-frequency communication networks like static on a radio, causing confusion, slows downs and energy loss.

What happens when your quantum energy field is overloaded by electromagnetic radiation? After years of accumulated stress from toxins and this direct assault on your energy fields by electronic pollution, the outer two layers of your body’s QEF collapse, reducing your innate healing capacity by 60% to 75%. A collapsed QEF results in sluggishness, fatigue, and sickness.

What is Collapsed Quantum Energy Field (QEF)? 25% Innate Healing Power. A weak or chaotic QEF is like an electrical system with poorly insulated wires or wrongly connected circuits, which cause the system to short circuit or malfunction.

When the body loses innate healing power, it loses immune function and protection against common microbes and pathogens. And getting rid of harmful toxins becomes more difficult so your body starts to store toxins instead of excreting them.

After 30 or 40 years of accumulating toxins, the stress load on the human body becomes overwhelming. Your body gradually loses its ability to produce energy and hold all four layers of its energy field in place.

This leads to more energy loss, toxicity, digestive problems, weight gain, infections, bacteria imbalances, illness and disease.

The first symptoms in this vicious spiral of declining health are feelings of less daily energy, digestive problems, lowered immunity, anxiety and a frequent need for stimulants.

Reference: The Quantum Doctor: A Physicist's Guide to Health and Healing by Amit Goswami (Oct.1, 2004)