VÕNGETEL PÕHINEV MEDITSIIN

​​​​

L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK SEANSID
DIPLOMEERITUD BIOFEEDBACK TERAPEUDI
ÜLLE TOOMEOJAGA

1. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA  JA BIOFEEDBACK TUTVUMISSEANSS 

Kiirülevaade organismi energeetilisest seisundist.
Igapäevase stressiga seotud blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.  
* Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa. 
Kestvus 45 minutit. Hind 40€


2. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK SEANSS

Blokeeringute tuvastamine ja organismi energeetilise seisundi hindamine.
Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa.  
1. Kestvus 1 tundi. Hind 50€
2. Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€


3. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK KORDUSSEANSID 

Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
* Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa. 
** Töö lähtepunktiks on eelmisel seansil saadud informatsioon. Kiirtest annab ettekujutuse kliendi infovälja antud hetke seisundist. Tasakaalustatakse neid infostruktuure ja piirkondi, mis näitavad stressi olemasolu. 
Vajadusel tehakse lisaks erinevaid teste. 
1. Kestvus 30 minutit. Hind 25€
2. Kestvus 1 tundi. Hind 50€
3. Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€


L.I.F.E. seadmega teostatavad uuringud ja bioresonantsteraapia sobivad kõigile alates väikelapsest kuni vanurini, sõltumata kehakaalust või soost. Bioresonantsteraapia sobib kasutamiseks koos teiste loodusravi meetodite ja tavameditsiiniga.


MIDA TEHAKSE BIORESONANTSTERAAPIA SEANSIL? 

Seansi alguses hindab terapeut P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi energiavälja, aurat, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi. Edasi ühendatakse kliendi pea, randmed ja pahkluud silikoonkummiribade abil L.I.F.E. seadmega. 
L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja biofeedback seansil  toimub kliendi emotsionaalse ja füüsilise seisundi kindlakstegemine ühtegi küsimust esitamata. 

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja biofeedback seansil loetakse L.I.F.E. seadme abil kliendi infoväljast tema minevikku, mõtteid, tundeid, traumasid, perekonnapärandit ja stressipiirkondi.
Terapeut tuvastab blokeeringuid ja hindab organismi energeetilist üldseisundit. 
Samal seansil vabastatakse ja tasakaalustatakse stressiga seotud blokeeringuid infovälja struktuuride mõjutamise teel. 
* Terapeut arvestab seansil kliendi soovidega, st. milliseid blokeeringuid klient peab vajalikuks eelkõige vabastada ja tasakaalustada. 

* Bioresonantsteraapia seanssidel nõustab terapeut oma kliente uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Samuti annab igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi õigeks toitumiseks ning ravimtaimede kasutamiseks.

Vajadusel kasutatakse ka L.I.F.E. seadmes olevat neurofeedbacki (neurotagasiside) tarkvara programmi, et tagada kliendile kiiremad ja efektiivsemad tulemused. Neurofeedbacki kohta Loe edasi siit


TULEMUSED

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja biofeedback mõju ilmneb sõltuvalt inimesest kas koheselt või kuni viie päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Seansi mõjul sundmõtted taanduvad ja kasvab elurõõm. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. 
Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon ja kliendi soovid.
Üllel on märkimisväärne kogemus BIOFEEDBACK JA BIORESONANTSTERAAPIA terapeudina. Käesolevaks ajaks on ta juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Ta on selle meetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste hädade puhul.
Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud inimesi, sealhulgas lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.


„Mõttevormid on juurpõhjus“, selgitab Ülle Toomeoja. Kui tervendaja paneb inimesele käed peale, siis tugevdab ta eluenergiat, kuid mõttevorm ei muutu, seepärast tuleb haigus tagasi. 
Ma ei tea, kus kellelgi energia kinni on, ega pea midagi oletama. Ma näen oma seadmes numbreid, mille järgi saan teha järeldused. Neid ei varjuta minu kui inimese isiklikud uskumused. Ma ei kasuta ühtegi jumalat ega rituaali. Töötan inimese tahtega ja tehnoloogia lihtsalt aitab. Mul on võimalus jääda neutraalseks.
Psühholoogid püüavad pöörata inimese tähelepanu sellele, mis toimus minevikus. Traumade võnked võivad paraku alles jääda ka pärast teraapiat. Minu käsutuses oleva seadme abil on võimalik need võnked neutraliseerida. Pärast seda ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid ning saadakse elus edasi liikuda.


Ilmselt ei ole Sa kunagi tulnud selle peale, et mõne Sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena?! Kehv seis armuelus, millel on seos Sinu allasurutud naisenergiaga?!

Või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab stressi?!

Tulles bioresonantsteraapiasse saavad sasipuntrad lahendatud ning

Sul on võimalik hakata elama täisväärtuslikku ja õnnelikku elu!


KESKMINE TERAAPIA VAJADUS

1. Emotsionaalsete, vaimsete, hingeliste konfliktide ja pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus:
 1 – 3 korda, sagedusega üks kord kuus. Enamus klientidest (ligikaudu 70%) vajavad vaid ühte seanssi kestvusega 1,5 tundi. Klient otsustab peale 1 kuu möödumist lisaseansi vajaduse üle.


2. Emotsionaalsete traumade, emotsionaalsete vapustuste, geneetilise stressiga seotud blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus:
1-3 korda, sagedusega üks korda kuus. Enamus klientidest (ligikaudu 70%) vajavad vaid ühte seanssi kestvusega 1,5 tundi. Klient otsustab peale 1 kuu möödumist lisaseansi vajaduse üle.

3. Igapäevase töö ja pere stressiga emotsionaalsete ja vaimsete pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: Üks kord kuus või vastavalt vajadusele.
Selle kategooria alla kuuluvad kliendid, kes töötavad iga päev inimestega (terapeudid, arstid, õpetajad, äriinimesed) ja suurte perede emad/isad.

4. Negatiivsete uskumuste ja mõttemallidega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Teraapia koosneb üldjuhul kolmest teraapiast sagedusega 1 kord kuus:
1. teraapia kestvusega 1, 5 tundi
2. teraapia kestvusega 1 tund
3. teraapia kestvusega 1 tund


5. Vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele. 
Keskmine teraapia vajadus:
2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Klient otsustab peale 1 kuu möödumist kolmanda lisaseansi vajaduse üle.
1.teraapia kestvusega 1, 5 tundi
2.teraapia kestvusega 1 tund
3.teraapia kestvusega 1 tund

6. Ärevushäired, paanikahood ja depressioon.
Keskmine teraapia vajadus: 3 -4 korda, sagedusega üks kord kuus. Koosneb üldjuhul kolmest teraapiast sagedusega 1 kord kuus:
1.teraapia kestvusega 1, 5 tundi
2.teraapia kestvusega 1 tund
3.teraapia kestvusega 1 tund
4.teraapia kestvusega 1 tund​


7. Aktiivsus- ja tähelepanuhäired (ATH).
Keskmine teraapia vajadus: 4-5 korda, sagedusega üks kord kuus. Klient otsustab peale 1 kuu möödumist viienda lisaseansi vajaduse üle.
1.teraapia kestvusega 1 tund
2.teraapia kestvusega 1 tund
3.teraapia kestvusega 1 tund
4.teraapia kestvusega 1 tund
5.teraapia kestvusega 1 tund

8. Arenguhäiretega lapsed.
Keskmine teraapia vajadus: 20 korda, sagedusega üks kord kuus. Klient otsustab peale 1 kuu möödumist kahekümne esimese lisaseansi vajaduse üle.

Tulemuseks:
– Muretsemine ja hirmud on neutraliseeritud.
– Sundmõtted ja meeled on vaigistatud.
– Tekib sisemise rahu seisund.

* Ülle Toomeoja klientide tagasiside / ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine Bioresonantsteraapia ja Biofeedback abil LOE EDASI SIIT


* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral LOE EDASI SIIT


* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / kroonilisest stressist ja läbipõlemissündroomist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil   LOE EDASI SIIT


* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, hirmude ja foobiate korral LOE EDASI SIIT


​* Ülle Toomeoja L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD LOE EDASI SIIT


* Artikkel ESIMEMISE HIRMUTAMINE BIORESONANTSTERAAPIA ABIL (Esinemishirmust ja ärevushäiretest ja bioresonantsteraapia tulemustest Ülle Toomeojaga) LOE LISA SIITTÄHELEPANU! 

Igapäevase töö ja pere stressiga seotud pinged (emotsionaalsed ja vaimsed pinged)

Kliendid kes lähevad tagasi endisse stressikeskkonda (pere, töö, kool) siis L.I.F.E. seadmega saavutatud muutused kestavad umbes 3-4 nädalat, kui kliendid ei tee sügavaid muutusi oma negatiivsetes uskumustes, ei kõrvalda negatiivsete mõttemallidega seotud blokeeringuid. Püsitulemuste saavutamiseks vajab klient lisaks bioresonantsteraapiale kas holistilise terapeudi või mõne teise spetsialisti abi, kes aitab muuta negatiivseid uskumusi ja mõttemalle. Holistilise terapeudi või mõne teise holistilist käsitlust aluseks võtva spetsialisti konsultatsioon on soovitatav 5 kuni 10 päeva peale bioresonantsteraapia seanssi.
* Holistilise teraapia kohta loe lisa 
siit 


NOPPEID KLIENTIDE TAGASISIDEST TERAAPIA MÕJU KOHTA
(KUU AJA MÖÖDUDES):

“Vabanesin vaimsest pingest ja sundmõtetest.”
“Olen muutunud rahulikumaks, tasakaalukamaks ja usaldan ennast rohkem.”
“Minu mõtted on selgemad. Ma näen ja tunnetan ümbritsevat paremini.”
“Paranes intuitsioon. Nüüd otsustan kiiremini ja lahendused tulevad nagu iseenesest.”
“Leidsin vastused paljudele küsimustele".
Muutsin oma elu, sest mõistsin, et selline elu mind enam ei rahulda!”
“Õppisin loobuma. Lasin lahti asjadest, rahast ja inimestest, mis minu tegemisi ei toeta.”
“Muutsin elu- ja töökohta, läksin lahku partnerist.”
“Kui minu tuttav läks peale teraapiat Eestist ära välismaale, siis mina tulin hoopis tagasi Eestisse.”Informeerige terapeuti kui:

- teil on südamestimulaator, mistahes kehaosade või organite protees (v.a. hambatäidised, liigeseproteesid, silikoonrinnad);
- teile on siirdatud organeid, kunstlikke artereid ja šunte;
- olete rase;
- saate ravi, võtate ravimeid, kasutate ravimtaimi või toidulisandeid.

Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.


LOE LISA 
- Loe diplomeeritud Biotagasiside terapeut Ülle Toomeojast KLIKI SIIA
- Ülle Toomeoja klientide edulood KLIKI SIIA 

- Loe ilmunud artiklitest ajakirjas "PSÜHOLOOGIA SINULE", ajakirjas "BUDUAAR" ja ajakirjas "EESTI NAINE" ja ajakirjas "TERVENDAJA" KLIKI SIIA


LOE LISA 

- TEISTEST TEENUSTEST   KLIKI SIIA


BIORESONANTS UURING (UUS TEENUS)

Pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA. Kompuuterdiagnostika läbiviimiseks kasutatakse täiesti originaalset süsteemi, mis ei oma maailmas analooge ning on ette nähtud inimese tervisliku seisukorra kiiruuringuks. Test näitab organismi stressikoldeid energeetilisel tasandil ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele. Mõõdetakse protsentides (0-100%).
- Teenusest  
LOE EDASI SIIT
ENERGIAVÄLJA HINDAMINE  P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)


Lisaks L.I.F.E. seadmele kasutab terapeut ka energiavälja hindamise seadet P.I.P. enne bioresonantsteraapia seansi alustamist.
Seadme abil saab näha energia liikumist kehas ning kui tekib vajadus energiavälja põhjalikumalt hinnata, on lisaks fotodele võimalik teha energiaväljast video. 

*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida. 
Saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust. 
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.


P.I.P. seade aitab näha ja visuaalselt hinnata:


* inimese energiavälja, 
* meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju,
* stressis olevaid piirkondi, 
* juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi, 
* paranemise ilminguid, 
* L.I.F.E. seadme abil läbi viidud seansside tõhususust.

P.I.P. seade ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiseks, haiguste ennetamiseks ega leevendamiseks. 
P.I.P. seade ei asenda meditsiinitehnikat, vaid aitab visuaalselt hinnata energiavälja ja stressipiirkondi.TALLINNAS TOIMUVAD SEANSID

1.detsembrist - 31.detsembrini 2018.a.

3.jaanuarist - 11.jaanuarini 2019.a.

1.veebruarist - 28.veebruarini 2019.a.


Tallinnas toimuvad seansid Holistika Instituudis, 
aadressil Endla tn 15, IV korrus. 

Vaata asukohta
  SIIT

Tallinna seanssidele registreerimine: 
E-posti kaudu
 bioresonantsteraapia@gmail.com 

ja telefoni teel numbril  53 671 490


TARTUS TOIMUVAD SEANSID
4.märtsist – 7. märtsini 2019. a.

Soovijatel palun võtta ühendust otse terapeudiga e-maili teel:
 ulle.toomeoja@gmail.com

NB! Palume igal seansile soovijal isiklikult ühendust võtta. Erandina saab teise inimese seansile kirja panna lapsevanem.LISAINFORMATSIOON
- Soovitused, uuringud ja lõdvestav muusika KLIKI SIIA
- Teised teraapiad KLIKI SIIA


INGLISE KEELNE LISAINFORMATSIOON
- Ülle Toomeoja kodulehelt Bioresonantsteraapia seansid inimestele KLIKI SIIA
- Ülle Toomeoja kodulehelt Bioresonantsteraapia seansid hobustele KLIKI SIIA