VÕNGETEL PÕHINEV MEDITSIIN

​​​​

L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK SEANSID
KANADAS DIPLOMEERITUD BIOFEEDBACK TERAPEUDI
ÜLLE TOOMEOJAGA

1. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA  JA BIOFEEDBACK TUTVUMISSEANSS 

Kiirülevaade organismi energeetilisest seisundist.
Igapäevase stressiga seotud blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.  
* Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa. 
Kestvus 45 minutit. Hind 40€


2. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK SEANSS

Blokeeringute tuvastamine ja organismi energeetilise seisundi hindamine.
Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa.  
1. Kestvus 1 tundi. Hind 50€
2. Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€


3. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK KORDUSSEANSID 

Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
* Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa. 
** Töö lähtepunktiks on eelmisel seansil saadud informatsioon. Kiirtest annab ettekujutuse kliendi infovälja antud hetke seisundist. Tasakaalustatakse neid infostruktuure ja piirkondi, mis näitavad stressi olemasolu. 
Vajadusel tehakse lisaks erinevaid teste. 
1. Kestvus 30 minutit. Hind 25€
2. Kestvus 1 tundi. Hind 50€
3. Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€


L.I.F.E. seadmega teostatavad uuringud ja Bioresonantsteraapia ning Biofeedback sobivad kõigile alates väikelapsest kuni vanurini, sõltumata kehakaalust või soost. Teraapia sobib kasutamiseks koos teiste loodusravi meetodite ja tavameditsiiniga.


MIDA TEHAKSE BIORESONANTSTERAAPIA SEANSIL? 

Seansi alguses hindab terapeut P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi energiavälja, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi. Edasi klient suunatakse istuma tugitooli. Seejärel ühendatakse kliendi pea, randmed ja pahkluud silikoonkummist ribade abil L.I.F.E. seadmega.

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback seansil loeb terapeut L.I.F.E. seadme abil kliendi infoväljast tema minevikku, mõtteid, tundeid, traumasid, perekonnapärandit ja stressipiirkondi, esitamata ühtegi küsimust. Seade oskab sõnastada inimese emotsionaalseid probleeme, konflikte, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid. Terapeut tuvastab blokeeringuid ja hindab organismi energeetilist üldseisundit. Teraapias ei ole vahet, kas inimene teadvustab põhjusi või ei, igal mõttevormil on oma võnge ja seade näitab terapeudile, millises eluaspektis on takistused.

Samal seansil vabastab terapeut L.I.F.E. seadme abil blokeeringud ning taastab tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel.
* Terapeut arvestab seansil kliendi soovidega, st. milliseid blokeeringuid klient peab vajalikuks eelkõige vabastada ja tasakaalustada.


* L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback seanssidel nõustab terapeut oma kliente uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Samuti annab igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi.

Vajadusel kasutatakse ka L.I.F.E. seadmes olevat neurofeedbacki (neurotagasiside) tarkvara programmi, et tagada kliendile kiiremad ja efektiivsemad tulemused. Neurofeedbacki kohta Loe edasi siit


TULEMUSED

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback seansid Ülle Toomeojaga: Mõju ilmneb sõltuvalt inimesest kas koheselt või kuni viie päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Seansi mõju kestab üks kalendrikuu. Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon ja samuti kliendi soovid.

Seanssi mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon ja samuti kliendi soovid.

Ülle Toomeoja on viimased 15 aastat pühendunud Biofeedback ja Bioresonantsteraapia praktiseerimisele. Ta loeb Biofeedback seanssidel L.I.F.E. seadme abil kliendi infoväljast tema mõtteid ja tundeid, minevikku ja perekonnapärandit, esitamata ühtegi küsimust.
Käesolevaks ajaks on Ülle Toomeoja juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Tänu suurtele töökogemustele leiab ta kiiresti üles suuremad juurprobleemid, vabastab blokeeringud ning taastab tasakaalu.
Ta on välja töötanud erinevad protokollid n-ö juurprobleemide leidmiseks ja saavutanud oma meetodiga suurepäraseid tulemusi. Ameerikas, Kanadas ja nüüd ka Eestis suunatakse Ülle juurde ka emotsionaalsete traumade, vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi ja inimesi.


„Mõttevormid on juurpõhjus“, selgitab Ülle Toomeoja. Kui tervendaja paneb inimesele käed peale, siis tugevdab ta eluenergiat, kuid mõttevorm ei muutu, seepärast tuleb haigus tagasi. 
Ma ei tea, kus kellelgi energia kinni on, ega pea midagi oletama. Ma näen oma seadmes numbreid, mille järgi saan teha järeldused. Neid ei varjuta minu kui inimese isiklikud uskumused. Ma ei kasuta ühtegi jumalat ega rituaali. Töötan inimese tahtega ja tehnoloogia lihtsalt aitab. Mul on võimalus jääda neutraalseks.
Psühholoogid püüavad pöörata inimese tähelepanu sellele, mis toimus minevikus. Traumade võnked võivad paraku alles jääda ka pärast teraapiat. Minu käsutuses oleva seadme abil on võimalik need võnked neutraliseerida. Pärast seda ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid ning saadakse elus edasi liikuda.


Ilmselt ei ole Sa kunagi tulnud selle peale, et mõne Sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena?! Kehv seis armuelus, millel on seos Sinu allasurutud naisenergiaga?!

Või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab stressi?!

Tulles bioresonantsteraapiasse saavad sasipuntrad lahendatud ning

Sul on võimalik hakata elama täisväärtuslikku ja õnnelikku elu!


KESKMINE TERAAPIA VAJADUS

1. Emotsionaalsete, vaimsete, hingeliste konfliktide ja pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus:
 2–4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.


2. Psühhotraumade, Emotsionaalsete traumade, emotsionaalsete vapustuste, geneetilise stressiga seotud blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus:
2–4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

3. Igapäevase töö ja pere stressiga emotsionaalsete ja vaimsete pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: Üks kord kuus või vastavalt vajadusele. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.
Selle kategooria alla kuuluvad kliendid, kes töötavad iga päev inimestega (terapeudid, arstid, õpetajad, äriinimesed) ja suurte perede emad/isad.

4. Negatiivsete uskumuste ja mõttemallidega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: 2–4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.


5. Vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele. 
Keskmine teraapia vajadus:
2–4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

6. Ärevushäired, paanikahood ja depressioon.
Keskmine teraapia vajadus: 3-4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.


7. Aktiivsus- ja tähelepanuhäired (ATH).
Keskmine teraapia vajadus: 4-5 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane ja kordusseansid kestvusega 1 tund.​

8. Arenguhäiretega lapsed.
Keskmine teraapia vajadus: 20 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane ja kordusseansid kestvusega 1 tund.


9. Psühhosomaatiliste häired
Keskmine teraapia vajadus:
3-4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback Ülle Toomeojaga aitab
– kustutada/ neutraliseerida negatiivseid mõttemustreid ja sundmõtteid;
– kustutada/ neutraliseerida emotsionaalsed traumad ja konfliktid;
– kustutada/ neutraliseerida hirme ja muretsemist;
– tugevdada sisetunnet / intuitsiooni ja eneseusaldust;
– leida lahendusi probleemidele ja kiirelt otsustada;
– keskenduda ja produktiivsemalt õppida;
– julguse teha muudatusi;
– leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Tulemuseks
– Muretsemine ja hirmud on neutraliseeritud.
– Sundmõtted ja meeled on vaigistatud.
– Tekib sisemise rahu seisund.KLIENTIDE TAGASISIDE


* Ülle Toomeoja klientide tagasiside / ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine Bioresonantsteraapia ja Biofeedback abil LOE EDASI SIIT


* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral LOE EDASI SIIT


* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / kroonilisest stressist ja läbipõlemissündroomist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil   LOE EDASI SIIT


* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, hirmude ja foobiate korral LOE EDASI SIIT


​* Ülle Toomeoja L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD LOE EDASI SIIT


* Artikkel ESIMEMISE HIRMUTAMINE BIORESONANTSTERAAPIA ABIL (Esinemishirmust ja ärevushäiretest ja bioresonantsteraapia tulemustest Ülle Toomeojaga) LOE LISA SIITTÄHELEPANU! 

Igapäevase töö ja pere stressiga seotud pinged (emotsionaalsed ja vaimsed pinged)

Kliendid Kliendid kes lähevad tagasi endisse stressi- ja pingerohke keskkonda (pere, töö, kool):  Kurnates ennast ja tehes sarnaseid asju sarnasel viisil ei ole võimalik saada uusi tulemusi ehk siis seansil käinud isikul ei saa kujuneda uued mõtte- ja käitumismustrid kui keskkond seda ei toeta ja mõne aja pärast (olenevalt inimesest 1-3 kuuga) on inimene samas seisus tagasi  (pinged, kurnatus ja stress) ja vajab uut seanssi. Püsitulemuste saavutamiseks vajab klient muutusi oma ellu ehk võtta aega enda jaoks. Eesmärgiks  oleks tasakaal (töö, kohustused, puhkus ja põnevust/rõõmu tekitavad tegevused/hobid).  Juhul kui teil on raske leida hobisi, tegevusi mis teile meeldib ja tektab rõõmu, siis  lisaks Bioresonants ja Biofeedback teraapiale vajate psühholoogi, holistilist terapeuti või mõne teise holistilist käsitlust aluseks võtva spetsialisti abi. Soovitatav 5 kuni 10 päeva peale Bioresonants ja Biofeedback teraapia seanssi.
* Holistilise teraapia kohta loe lisa 
siit 


NOPPEID KLIENTIDE TAGASISIDEST TERAAPIA MÕJU KOHTA
(KUU AJA MÖÖDUDES):

“Vabanesin vaimsest pingest ja sundmõtetest.”
“Olen muutunud rahulikumaks, tasakaalukamaks ja usaldan ennast rohkem.”
“Minu mõtted on selgemad. Ma näen ja tunnetan ümbritsevat paremini.”
“Paranes intuitsioon. Nüüd otsustan kiiremini ja lahendused tulevad nagu iseenesest.”
“Leidsin vastused paljudele küsimustele".
Muutsin oma elu, sest mõistsin, et selline elu mind enam ei rahulda!”
“Õppisin loobuma. Lasin lahti asjadest, rahast ja inimestest, mis minu tegemisi ei toeta.”
“Muutsin elu- ja töökohta, läksin lahku partnerist.”
“Kui minu tuttav läks peale teraapiat Eestist ära välismaale, siis mina tulin hoopis tagasi Eestisse.”Informeerige terapeuti järgnevatel juhtudel: 

- teil on südamestimulaator, mistahes kehaosade või organite protees (v.a. hambatäidised, liigeseproteesid, silikoonrinnad);
- teile on siirdatud organeid, kunstlikke artereid ja šunte;
- olete rase.

Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.


LOE LISA 
- Loe diplomeeritud Biotagasiside terapeut Ülle Toomeojast KLIKI SIIA
- Ülle Toomeoja klientide edulood KLIKI SIIA 

- Loe ilmunud artiklitest ajakirjas "PSÜHOLOOGIA SINULE", ajakirjas "BUDUAAR" ja ajakirjas "EESTI NAINE" ja ajakirjas "TERVENDAJA" KLIKI SIIA


LOE LISA 

- TEISTEST TEENUSTEST   KLIKI SIIA


BIORESONANTS UURING (UUS TEENUS)

Pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA. Kompuuterdiagnostika läbiviimiseks kasutatakse täiesti originaalset süsteemi, mis ei oma maailmas analooge ning on ette nähtud inimese tervisliku seisukorra kiiruuringuks. Test näitab organismi stressikoldeid energeetilisel tasandil ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele. Mõõdetakse protsentides (0-100%).
- Teenusest  
LOE EDASI SIIT
ENERGIAVÄLJA HINDAMINE  P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)


Lisaks L.I.F.E. seadmele kasutab terapeut ka energiavälja hindamise seadet P.I.P. enne bioresonantsteraapia seansi alustamist.
Seadme abil saab näha energia liikumist kehas ning kui tekib vajadus energiavälja põhjalikumalt hinnata, on lisaks fotodele võimalik teha energiaväljast video. 

*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida. 
Saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust. 
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.


P.I.P. seade aitab näha ja visuaalselt hinnata:


* inimese energiavälja, 
* meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju,
* stressis olevaid piirkondi, 
* juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi, 
* paranemise ilminguid, 
* L.I.F.E. seadme abil läbi viidud seansside tõhususust.

P.I.P. seade ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiseks, haiguste ennetamiseks ega leevendamiseks. 
P.I.P. seade ei asenda meditsiinitehnikat, vaid aitab visuaalselt hinnata energiavälja ja stressipiirkondi.TALLINNAS TOIMUVAD SEANSID
3.jaanuarist - 11.jaanuarini 2019.a.
1.veebruarist - 28.veebruarini 2019.a.


Tallinnas toimuvad seansid Holistika Instituudis, 
aadressil Endla tn 15, IV korrus. 

Vaata asukohta
  SIIT

Tallinna seanssidele registreerimine: 
E-posti kaudu
 bioresonantsteraapia@gmail.com 

ja telefoni teel numbril  53 671 490


TARTUS TOIMUVAD SEANSID
4.märtsist – 7. märtsini 2019. a.

Soovijatel palun võtta ühendust otse terapeudiga e-maili teel:
 ulle.toomeoja@gmail.com
NB! Palume igal seansile soovijal isiklikult ühendust võtta. Erandina saab teise inimese seansile kirja panna lapsevanem.​Privaatsustingimused LOE EDASI SIIT
LISAINFORMATSIOON
- Soovitused, uuringud ja lõdvestav muusika KLIKI SIIA
- Teised teraapiad KLIKI SIIA


INGLISE KEELNE LISAINFORMATSIOON
- Ülle Toomeoja kodulehelt Bioresonantsteraapia seansid inimestele KLIKI SIIA
- Ülle Toomeoja kodulehelt Bioresonantsteraapia seansid hobustele KLIKI SIIA