Minu nimi on Ülle Toomeoja. 
Olen elanud ja töötanud 17 aastat Ameerikas.
Hariduselt olen keemik, kuid viimased 15 aastat pühendunud Bioresonants ja Biofeedback teraapia praktiseerimisele.
Töövahenditeks on mul kaks seadet: L.I.F.E. seade, mis võimaldab lugeda inimese emotsionaalset seisundit (mõtteid ja tundeid, minevikku) ja terviseprobleeme tema infoväljast ühtegi küsimust esitamata ning P.I.P. seade, mis muudab inimese energiavälja arvutiekraanil nähtavaks.
Töötan Biofeedback (Biotagasiside) terapeudina Kanadas ja Ameerikas, aga nüüd püsivamalt ka Eestis.
2018 aasta augustis asutasin Eestis uue ettevõtte Bioresonants OÜ, mis hakkab pakkuma Bioresonants ja Biofeedback teraapia teenust, samuti koolitama uusi terapeute.

VÕNGETEL PÕHINEV MEDITSIIN

TERAPEUTBioresonants kohta  Loe edasi siit    ja Biofeedback kohta Loe edasi siit


Mul on märkimisväärne kogemus BIOFEEDBACK JA BIORESONANTSTERAAPIA terapeudina. Käesolevaks ajaks on minu juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Olen selle meetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste hädade puhul. 
Ameerikas ja Kanadas suunatakse minu juurde ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud inimesi, sealhulgas lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.


Mul on Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt välja antud diplom Kvant-Biotagasiside alal. 
Olen Kanada Tervishoiuorganisatsiooni (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) poolt  registreeritud  Biotagasiside terapeut (kutsekvalifikatsiooni tunnistus R.B.T. 9-1004). 
*Kvant-Biotagasiside terapeudi elukutse on maailmas uudne - olin 2011 aasta suvel neljas inimene, kellele väljastati vastav kutsekvalifikatsiooni tunnistus. 
Kanada tervishoiusüsteemis on mitmeid riiklikult tunnistatud õppeasutusi, mis pakuvad täiendavaid tervishoiu- ja meditsiinialaseid õppeprogramme. Üheks selliseks tervishoiuorganisatsiooniks on Kanada eksamikomisjon (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners), kus on võimalik omandada ka alternatiivmeditsiini kutsekvalifikatsioon.

*Kanadas minu teenuseid tunnustavad enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.

Bioresonantsteraapia seanssidel loen ma L.I.F.E. seadme abil kliendi infoväljast tema mõtteid ja tundeid, minevikku ja perekonnapärandit, probleeme ja stressipiirkondi. Vabastan blokeeringud ning taastan tasakaalu. 
Olen välja töötanud erinevad protokollid niiöelda juurprobleemide leidmiseks. Seega tegelen mitte tagajärgedega, vaid inimese vaimse või füüsilise probleemi algpõhjuse neutraliseerimisega. 
Tänu suurtele töökogemustele leian kiiresti üles suuremad juurprobleemid, vabastan blokeeringud ning taastan tasakaalu. 
* Lisaks nõustan oma kliente uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Samuti annan igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi õigeks toitumiseks ning ravimtaimede kasutamiseks. 

Võngetega tervendamise seisukohalt pole haigus tingitud üksnes mikroobidest, keemilistest ainetest või füüsilistest traumadest, vaid kroonilistest negatiivse energia mustritest, mis on seotud meie enda ja meid ümbritsevate inimestega. 

Ilmselt ei ole Sa kunagi tulnud selle peale, et mõne Sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena?! Kehv seis armuelus, millel on seos Sinu allasurutud naisenergiaga?! Või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab stressi?! Tulles bioresonantsteraapiasse saavad sasipuntrad lahendatud ning Sul on võimalik hakata elama täisväärtuslikku ja õnnelikku elu!


LOE LISA: 

- Ülle Toomeoja klientide edulood KLIKI SIIA

- Ilmunud artiklitest ajakirjas "PSÜHOLOOGIA SINULE", ajakirjas "BUDUAAR" ja ajakirjas "EESTI NAINE" ja ajakirjas :TERVENDAJA" KLIKI SIIA

- TEISED TERAAPIADKLIKI SIIA


KVANT-BIOTAGASISIDE
Kvant-Biotagasiside terapeudi elukutse diplomiõppe programmi Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledžis kuuluvad järgnevad õppeained:
Anatoomia, füsioloogia ja patoloogia, toksikoloogia, kvantfüüsika ehk kvant-teooria meditsiinis, võngetel põhinev meditsiin, tšakrad, isiksuse tüübid, negatiivseid uskumused ja mõttemallid, emotsionaalsed/psüühilised/mentaalsed pinged ja konfliktid, geneetiline stress ja konfliktid, ajulained ja aju biospetsiifiline stress, Autism, ADD ja ADHD (tähelepanu defitsiit ja hüperaktiivsuse häire), Hiina meditsiin (elemendid, meridiaanid, akupunktuuri punktid), kesknärvisüsteem ja seljaaju, bioloogiline stress (parasiidid, ussid, seened, bakterid), allergiad, vaktsiinid, toitainete defitsiit (vitamiinid, mineraalid, aminohapped).
Diplomi saamiseks oli vajalik läbida praktika L.I.F.E. seadmega (500 klienti kokku 1750 tundi ja 25 klienti/juhtumianalüüsi ja edulugu).
* Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledž lülitas L.I.F.E. seadme oma diplomiõppe praktikaprogrammi põhjusel, et seadme abil on võimalik saada ja talletada tohutul hulgal infot, mis puudutab inimest ja tema toimimist kehalisel, emotsionaalsel, intellektuaalsel vaimsel ja füüsilisel tasandil. Diplomiõppe praktikaprogrammi valiti L.I.F.E. seade ka selleparast et seadmele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv EC vastavussertifikaat ja seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina.
Samuti olen koolitatud Biovälja Teaduste Instituudi poolt P.I.P. seadme abil lugema ja hindama visuaalselt: inimese aurat, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi ning paranemise ilminguid.
Kasutan oma töös L.I.F.E. bioresonantsseadet ja energiavälja hindamise seadet P.I.P. enne bioresonantsteraapia seansi alustamist.


Minu e-mail: ulle.toomeoja@gmail.comLISAINFORMATSIOON

Soovitused, uuringud, lõdvestav muusika ja teised teraapiad  KLIKI SIIA

Teised teraapiad KLIKI SIIAInglise keelne lisainformatsioon
Ülle Toomeoja kodulehelt bioresonantsteraapia seansid INIMESTELE KLIKI SIIA
Ülle Toomeoja kodulehelt bioresonantsteraapia seansid HOBUSTELE KLIKI SIIA